| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Venlo |
2.43 |
| Kétesély |
Venlo vagy Döntetlen Venlo vagy Emmen |
1.38 1.20 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Venlo |
1.84 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
2.82 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és nem |
6.50 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.31 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.77 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.35 |
| Gólszám |
4-5 |
2.66 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
2.65 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
3.05 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és több |
4.65 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és kevesebb |
3.45 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.71 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.96 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és több, mint 2,5 |
9.25 |
| Hendikep 0:1 |
Venlo |
4.25 |
| Hendikep 0:2 |
Venlo |
8.00 |
| Hendikep 2:0 |
Venlo |
1.17 |
| Hendikep 1:0 |
Venlo |
1.48 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
4.50 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.14 |
| 1. félidő - 1X2 |
Venlo |
2.75 |
| 1. félidő - Kétesély |
Venlo vagy Döntetlen Venlo vagy Emmen |
1.30 1.34 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.34 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.89 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.67 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.99 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.09 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.20 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.37 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
1.45 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
1.62 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
1.97 |
| Ázsiai Gólszám 4 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.41 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Kevesebb, mint 4,75 |
1.26 |
| Ázsiai Gólszám 5 |
Kevesebb, mint 5 |
1.18 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Venlo +0 |
1.84 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
Venlo -0,25 |
2.11 |
| Ázsiai Hendikep 0,25 |
Venlo +0,25 |
1.63 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Venlo 2:0 |
12.00 |
| Pontos végeredmény |
Venlo 4:0 |
50.00 |
| Pontos végeredmények |
Venlo 4:0, 5:0, 6:0 |
45.00 |
| Félidő/végeredmény |
Venlo/Venlo |
3.60 |
| Gólszám (pontosan) |
4 |
3.95 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páros |
1.74 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
2.53 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.42 |
Venlo - Emmen
Esemény időpontja: 2026-08-30 16:45:00
Eredmény
Végeredmény: 4 - 0

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!