| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Al-Shabab (KSA) |
2.03 |
| Kétesély |
Al-Shabab (KSA) vagy Döntetlen Al-Shabab (KSA) vagy Al-Taawoun |
1.34 1.24 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Al-Shabab (KSA) |
1.63 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
2.38 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és nem |
4.65 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.11 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.46 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.57 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.22 |
| Gólszám |
2-3 |
2.07 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
2.31 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
2.93 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és kevesebb |
3.45 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és kevesebb |
2.77 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.16 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.79 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
3.35 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
3.50 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.62 |
| Vendégcsapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.16 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és több, mint 2,5 |
9.25 |
| Hendikep 0:1 |
Al-Shabab (KSA) |
3.80 |
| Hendikep 0:2 |
Al-Shabab (KSA) |
7.50 |
| Hendikep 1:0 |
Al-Shabab (KSA) |
1.37 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
3.50 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.16 |
| 1. félidő - 1X2 |
Al-Shabab (KSA) |
2.59 |
| 1. félidő - Kétesély |
Al-Shabab (KSA) vagy Döntetlen Al-Shabab (KSA) vagy Al-Taawoun |
1.23 1.38 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.26 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.25 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.14 |
| 1. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.14 |
| 1. félidő - Gólszám |
2+ |
2.14 |
| 1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
5.25 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.72 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.74 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.05 |
| Yannick Carrasco kezdőként szerez gólt? |
Igen |
2.30 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.14 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.17 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.32 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.56 |
| Ázsiai Gólszám 3 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
1.69 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.43 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.30 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.26 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Kevesebb, mint 4,75 |
1.16 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Al-Shabab (KSA) +0 |
1.63 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
Al-Shabab (KSA) -0,25 |
1.88 |
| Ázsiai Hendikep -0,5 |
Al-Shabab (KSA) -0,5 |
2.11 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Al-Shabab (KSA) 2:0 |
11.00 |
| Pontos végeredmény |
Al-Shabab (KSA) 3:0 |
22.00 |
| Pontos végeredmények |
Al-Shabab (KSA) 1:0, 2:0, 3:0 |
4.85 |
| Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény |
Al-Shabab (KSA) 2:0/Al-Shabab (KSA) 3:0 |
65.00 |
| Félidő/végeredmény |
Al-Shabab (KSA)/Al-Shabab (KSA) |
3.20 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 2-nél több góllal nyer |
9.25 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
1. félidőben |
2.86 |
| Gólszám (pontosan) |
3 |
3.60 |
| Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.29 |
| Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.21 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.85 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
2.67 |
| Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
1.57 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.27 |
| Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? |
Nem |
1.81 |
| Hazai csapat góljainak a száma |
3+ |
3.60 |
| Vendégcsapat góljainak a száma |
0 |
3.80 |
| Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? |
Al-Shabab (KSA) |
1.74 |
| Melyik csapat szerez gólt? |
csak Al-Shabab (KSA) |
4.50 |
| 2. félidő - 1X2 |
Al-Shabab (KSA) |
2.40 |
| 2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.40 |
| 2. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.14 |
| 2. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.90 |
| 2. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.26 |
| 2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.02 |
| 2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.51 |
Al-Shabab (KSA) - Al-Taawoun
Esemény időpontja: 2026-10-11 20:00:00
Eredmény
Végeredmény: 3 - 0

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!