| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Mantova |
3.35 |
| Kétesély |
Catanzaro vagy Mantova Döntetlen vagy Mantova |
1.33 1.49 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Mantova |
2.23 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.56 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Vendég és igen |
6.00 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.21 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.75 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
2.67 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.13 |
| Gólszám |
4-5 |
3.45 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Vendég és több |
5.25 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Vendég és több |
4.10 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Vendég és több |
10.00 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Vendég és kevesebb |
3.20 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.18 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.68 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.18 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.30 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.47 |
| Vendégcsapat - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
5.25 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
2.04 |
| Hendikep 0:1 |
Mantova |
1.54 |
| Hendikep 0:2 |
Mantova |
1.18 |
| Hendikep 1:0 |
Mantova |
6.75 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.30 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.18 |
| 1. félidő - 1X2 |
Mantova |
3.50 |
| 1. félidő - Kétesély |
Catanzaro vagy Mantova Döntetlen vagy Mantova |
1.42 1.32 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.20 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.31 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.41 |
| 1. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.10 |
| 1. félidő - Gólszám |
2+ |
2.44 |
| 1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 |
Vendég és több |
9.00 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.82 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
2.11 |
| Ázsiai Gólszám 0,75 |
Több, mint 0,75 |
1.05 |
| Ázsiai Gólszám 1 |
Több, mint 1 |
1.05 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.13 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.26 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.33 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.54 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.93 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
2.21 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
2.44 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
3.20 |
| Ázsiai Gólszám 4 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.13 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Mantova +0 |
2.23 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
Mantova +0,25 |
1.77 |
| Ázsiai Hendikep -0,5 |
Mantova +0,5 |
1.56 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Mantova 2:0 |
17.00 |
| Pontos végeredmény |
Mantova 3:1 |
26.00 |
| Pontos végeredmények |
Mantova 2:1, 3:1, 4:1 |
7.50 |
| Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény |
Mantova 2:0/4+ |
35.00 |
| Félidő/végeredmény |
Mantova/Mantova |
5.25 |
| Nyertes különbség |
Vendégcsapat 2 góllal nyer |
11.50 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
Ugyanannyi |
3.05 |
| Gólszám (pontosan) |
4 |
4.60 |
| Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.43 |
| Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? |
Igen |
4.35 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páros |
1.65 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.30 |
| Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? |
Nem |
2.14 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
3.80 |
| Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
1.96 |
| Hazai csapat góljainak a száma |
1 |
2.63 |
| Vendégcsapat góljainak a száma |
3+ |
6.75 |
| Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? |
Mantova |
2.12 |
| Melyik csapat szerez gólt? |
Mindkettő |
1.55 |
| 2. félidő - 1X2 |
Döntetlen |
2.37 |
| 2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Igen |
2.89 |
| 2. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.20 |
| 2. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.95 |
| 2. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.18 |
| 2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.60 |
| 2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.81 |
Catanzaro - Mantova
Esemény időpontja: 2026-10-11 15:00:00
Eredmény
Végeredmény: 1 - 3

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!