| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
CSM Bukarest |
1.76 |
| Kétesély |
CSM Bukarest vagy Döntetlen CSM Bukarest vagy Esbjerg |
1.38 1.09 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
CSM Bukarest |
1.55 |
| Gólszám 57,5 |
Több, mint 57,5 |
1.61 |
| Gólszám 58,5 |
Több, mint 58,5 |
1.77 |
| Gólszám 59,5 |
Több, mint 59,5 |
1.96 |
| Gólszám 60,5 |
Több, mint 60,5 |
2.11 |
| Hendikep -0,5 |
CSM Bukarest -0,5 |
1.73 |
| Hendikep -1,5 |
CSM Bukarest -1,5 |
1.98 |
| Hendikep -2,5 |
CSM Bukarest -2,5 |
2.24 |
| Hendikep 0,5 |
CSM Bukarest +0,5 |
1.45 |
| 1X2 + Gólszám 58,5 |
Hazai és több |
3.15 |
| 1X2 + Gólszám 59,5 |
Hazai és több |
3.35 |
| Hazai csapat - Gólszám 30,5 |
Több, mint 30,5 |
1.95 |
| Hazai csapat - Gólszám 29,5 |
Több, mint 29,5 |
1.71 |
| Vendégcsapat - Gólszám 29,5 |
Több, mint 29,5 |
1.96 |
| Vendégcsapat - Gólszám 28,5 |
Több, mint 28,5 |
1.71 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 1-5 góllal nyer |
2.52 |
| Valeriia Maslova hány gólt szerez? 5,5 |
Kevesebb, mint 5,5 |
1.70 |
| Félidő/végeredmény |
CSM Bukarest/CSM Bukarest |
2.12 |
| Daria Dmitrieva hány gólt szerez? 5,5 |
Kevesebb, mint 5,5 |
1.70 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
1. félidőben |
2.07 |
| Emma Friis hány gólt szerez? 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.80 |
| 1. félidő - 1X2 |
CSM Bukarest |
1.76 |
| Henny Ella Reistad hány gólt szerez? 9,5 |
Kevesebb, mint 9,5 |
1.70 |
| 1. félidő - Kétesély |
CSM Bukarest vagy Döntetlen CSM Bukarest vagy Esbjerg |
1.37 1.06 |
| Live Rushfeldt Delia hány gólt szerez? 5,5 |
Több, mint 5,5 |
1.90 |
| 1. félidő - Gólszám 29,5 |
Több, mint 29,5 |
1.85 |
| Mia Emmenegger hány gólt szerez? 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.80 |
| 1. félidő - Hendikep -0,5 |
CSM Bukarest -0,5 |
1.78 |
| 1. félidő - Gólszám 28,5 |
Több, mint 28,5 |
1.80 |
CSM Bukarest - Esbjerg
Esemény időpontja: 2026-10-11 16:00:00
Eredmény
Végeredmény: 34 - 31

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!