| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Nantes |
1.02 |
| Gólszám 63,5 |
Több, mint 63,5 |
1.74 |
| Gólszám 62,5 |
Több, mint 62,5 |
1.59 |
| Gólszám 64,5 |
Több, mint 64,5 |
1.93 |
| Gólszám 65,5 |
Több, mint 65,5 |
2.05 |
| Hendikep -7,5 |
Caen +7,5 |
2.05 |
| Hendikep -8,5 |
Caen +8,5 |
1.78 |
| Hendikep -9,5 |
Caen +9,5 |
1.56 |
| 1X2 + Gólszám 64,5 |
Hazai és több |
1.80 |
| Vendégcsapat - Gólszám 27,5 |
Több, mint 27,5 |
1.75 |
| 1X2 + Gólszám 63,5 |
Hazai és több |
1.71 |
| Hazai csapat - Gólszám 36,5 |
Több, mint 36,5 |
1.91 |
| Vendégcsapat - Gólszám 28,5 |
Több, mint 28,5 |
1.93 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 6-10 góllal nyer |
2.20 |
| Félidő/végeredmény |
Caen/Nantes |
6.00 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
1. félidőben |
2.05 |
| 1. félidő - 1X2 |
Caen |
6.25 |
| 1. félidő - Kétesély |
Nantes vagy Caen Döntetlen vagy Caen |
1.02 2.81 |
| 1. félidő - Gólszám 31,5 |
Több, mint 31,5 |
1.81 |
| 1. félidő - Hendikep -4,5 |
Caen +4,5 |
1.78 |
Nantes - Caen
Esemény időpontja: 2026-10-11 17:00:00
Eredmény
Végeredmény: 38 - 31

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!