| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Cerro Porteno |
1.68 |
| Kétesély |
Sp. Luqueno vagy Cerro Porteno Döntetlen vagy Cerro Porteno |
1.21 1.16 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Cerro Porteno |
1.32 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
1.75 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Vendég és nem |
2.79 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.27 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.88 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.27 |
| Gólszám |
2-3 |
1.91 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Vendég és több |
2.22 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Vendég és több |
2.92 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Vendég és kevesebb |
2.33 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.22 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.92 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és több, mint 2,5 |
8.50 |
| Hendikep 0:1 |
Cerro Porteno |
1.18 |
| Hendikep 1:0 |
Cerro Porteno |
3.10 |
| Hendikep 2:0 |
Cerro Porteno |
6.50 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.19 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
2.22 |
| 1. félidő - 1X2 |
Cerro Porteno |
2.30 |
| 1. félidő - Kétesély |
Sp. Luqueno vagy Cerro Porteno Döntetlen vagy Cerro Porteno |
1.46 1.14 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.14 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.39 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.39 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.79 |
| Ázsiai Gólszám 1 |
Több, mint 1 |
1.04 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.16 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.34 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.45 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.67 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
2.14 |
| Ázsiai Gólszám 3 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
1.32 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.19 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.11 |
| Ázsiai Hendikep 0,25 |
Cerro Porteno -0,25 |
1.54 |
| Ázsiai Hendikep 0,5 |
Cerro Porteno -0,5 |
1.75 |
| Ázsiai Hendikep 0,75 |
Cerro Porteno -0,75 |
1.98 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Cerro Porteno 2:0 |
9.00 |
| Pontos végeredmény |
Cerro Porteno 3:0 |
13.50 |
| Pontos végeredmények |
Cerro Porteno 1:0, 2:0, 3:0 |
2.86 |
| Félidő/végeredmény |
Cerro Porteno/Cerro Porteno |
2.59 |
| Gólszám (pontosan) |
3 |
3.70 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.85 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.09 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
2.89 |
Sp. Luqueno - Cerro Porteno
Esemény időpontja: 2026-10-11 00:20:00
Eredmény
Végeredmény: 0 - 3

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!