| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
St. Gallen |
1.32 |
| Kétesély |
St. Gallen vagy Döntetlen St. Gallen vagy Lausanne |
1.10 1.14 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
St. Gallen |
1.14 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
2.14 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és nem |
2.63 |
| Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
2.76 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.74 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.31 |
| Gólszám |
0-1 |
6.00 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és kevesebb |
10.00 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és kevesebb |
4.85 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és kevesebb |
2.54 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
2.78 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.63 |
| Hazai csapat - Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.22 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.42 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.29 |
| Vendégcsapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.05 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és kevesebb, mint 2,5 |
3.45 |
| Hendikep 0:1 |
Döntetlen |
3.85 |
| Hendikep 0:2 |
Lausanne |
1.67 |
| Hendikep 1:0 |
St. Gallen |
1.09 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
2.42 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.05 |
| 1. félidő - 1X2 |
St. Gallen |
1.72 |
| 1. félidő - Kétesély |
St. Gallen vagy Döntetlen St. Gallen vagy Lausanne |
1.10 1.28 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.24 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.19 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.69 |
| 1. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.19 |
| 1. félidő - Gólszám |
1 |
2.63 |
| 1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és kevesebb |
3.60 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.36 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.38 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.46 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Kevesebb, mint 1,75 |
5.25 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Kevesebb, mint 2 |
4.75 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Kevesebb, mint 2,25 |
3.40 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Kevesebb, mint 2,75 |
2.49 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Kevesebb, mint 3 |
2.22 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
1.92 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.58 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.43 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.36 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Kevesebb, mint 4,75 |
1.23 |
| Ázsiai Gólszám 5 |
Kevesebb, mint 5 |
1.15 |
| Ázsiai Gólszám 5,25 |
Kevesebb, mint 5,25 |
1.14 |
| Ázsiai Hendikep -1 | törölve | |
| Ázsiai Hendikep -0,75 |
St. Gallen -0,75 |
1.58 |
| Ázsiai Hendikep -1,25 |
Lausanne +1,25 |
1.86 |
| Ázsiai Hendikep -1,5 |
Lausanne +1,5 |
1.68 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
St. Gallen 1:0 |
3.40 |
| Pontos végeredmény |
St. Gallen 1:0 |
9.75 |
| Pontos végeredmények |
St. Gallen 1:0, 2:0, 3:0 |
3.30 |
| Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény |
St. Gallen 1:0/St. Gallen 1:0 |
20.00 |
| Félidő/végeredmény |
St. Gallen/St. Gallen |
1.80 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 1 góllal nyer |
4.00 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
1. félidőben |
2.73 |
| Gólszám (pontosan) |
1 |
7.00 |
| Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? |
Igen |
3.40 |
| Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.28 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.82 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.77 |
| Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
1.20 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.13 |
| Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? |
Nem |
1.32 |
| Hazai csapat góljainak a száma |
1 |
4.00 |
| Vendégcsapat góljainak a száma |
0 |
2.47 |
| Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? |
St. Gallen |
1.34 |
| Melyik csapat szerez gólt? |
csak St. Gallen |
2.61 |
| 2. félidő - 1X2 |
Döntetlen |
2.96 |
| 2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.36 |
| 2. félidő - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
4.70 |
| 2. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
2.05 |
| 2. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.33 |
| 2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.62 |
| 2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.49 |
St. Gallen - Lausanne
Esemény időpontja: 2026-10-11 16:30:00
Eredmény
Végeredmény: 1 - 0

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!