| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Storhamar |
2.03 |
| Kétesély |
Storhamar vagy Döntetlen Storhamar vagy Podravka Koprivnica |
1.53 1.09 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Storhamar |
1.78 |
| Gólszám 51,5 |
Több, mint 51,5 |
1.56 |
| Gólszám 52,5 |
Több, mint 52,5 |
1.67 |
| Gólszám 54,5 |
Több, mint 54,5 |
2.09 |
| Gólszám 53,5 |
Több, mint 53,5 |
1.85 |
| Hendikep -0,5 |
Storhamar -0,5 |
1.99 |
| Hendikep 0,5 |
Storhamar +0,5 |
1.62 |
| Hendikep -1,5 |
Storhamar -1,5 |
2.32 |
| Hendikep 1,5 |
Storhamar +1,5 |
1.48 |
| Hendikep 2,5 |
Storhamar +2,5 |
1.50 |
| 1X2 + Gólszám 53,5 |
Hazai és több |
3.85 |
| 1X2 + Gólszám 52,5 |
Hazai és több |
4.90 |
| Hazai csapat - Gólszám 26,5 |
Több, mint 26,5 |
1.76 |
| Hazai csapat - Gólszám 25,5 |
Több, mint 25,5 |
1.66 |
| Vendégcsapat - Gólszám 26,5 |
Kevesebb, mint 26,5 |
1.82 |
| Vendégcsapat - Gólszám 27,5 |
Kevesebb, mint 27,5 |
1.70 |
| Sanne Lökka Hagen hány gólt szerez? 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.80 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 6-10 góllal nyer |
6.50 |
| Katarina Pandza hány gólt szerez? 5,5 |
Több, mint 5,5 |
1.80 |
| Félidő/végeredmény |
Storhamar/Storhamar |
2.45 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
2. félidőben |
1.79 |
| Matea Pletikosic hány gólt szerez? 4,5 |
Több, mint 4,5 |
2.05 |
| Christina Pedersen hány gólt szerez? 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.60 |
| 1. félidő - 1X2 |
Storhamar |
1.95 |
| 1. félidő - Kétesély |
Storhamar vagy Döntetlen Storhamar vagy Podravka Koprivnica |
1.46 1.07 |
| 1. félidő - Gólszám 25,5 |
Kevesebb, mint 25,5 |
1.92 |
| 1. félidő - Hendikep 0,5 |
Storhamar +0,5 |
1.67 |
| 1. félidő - Hendikep 1,5 |
Storhamar +1,5 |
1.66 |
| 1. félidő - Hendikep -0,5 |
Storhamar -0,5 |
1.97 |
Storhamar - Podravka Koprivnica
Esemény időpontja: 2026-10-11 16:00:00
Eredmény
Végeredmény: 33 - 25

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!