| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Macara Ambato |
3.85 |
| Kétesély |
Univ. Catolica de Quito vagy Macara Ambato Döntetlen vagy Macara Ambato |
1.20 1.65 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Macara Ambato |
2.82 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
1.95 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Vendég és nem |
7.50 |
| Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
3.75 |
| Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.97 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.38 |
| Gólszám |
0-1 |
3.70 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Vendég és kevesebb |
13.00 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Vendég és kevesebb |
8.50 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Vendég és kevesebb |
5.00 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.86 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.42 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és kevesebb, mint 2,5 |
2.47 |
| Hendikep 0:1 |
Macara Ambato |
1.88 |
| Hendikep 0:2 |
Macara Ambato |
1.30 |
| Hendikep 1:0 |
Döntetlen |
5.25 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.42 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
4.20 |
| 1. félidő - 1X2 |
Macara Ambato |
4.25 |
| 1. félidő - Kétesély |
Univ. Catolica de Quito vagy Macara Ambato Döntetlen vagy Macara Ambato |
1.41 1.39 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.18 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.43 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.94 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
2.35 |
| Ázsiai Gólszám 1 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Kevesebb, mint 1,25 |
5.00 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Kevesebb, mint 1,75 |
3.35 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Kevesebb, mint 2 |
2.94 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Kevesebb, mint 2,25 |
2.30 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Kevesebb, mint 2,75 |
1.77 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Kevesebb, mint 3 |
1.57 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
1.46 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.28 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.18 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.16 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
Macara Ambato +0,25 |
2.20 |
| Ázsiai Hendikep -0,5 |
Macara Ambato +0,5 |
1.89 |
| Ázsiai Hendikep -0,75 |
Macara Ambato +0,75 |
1.69 |
| Ázsiai Hendikep -1 |
Macara Ambato +1 |
1.51 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Macara Ambato 1:0 |
5.75 |
| Pontos végeredmény |
Macara Ambato 1:0 |
11.50 |
| Pontos végeredmények |
Macara Ambato 1:0, 2:0, 3:0 |
7.00 |
| Félidő/végeredmény |
Macara Ambato/Macara Ambato |
6.50 |
| Gólszám (pontosan) |
1 |
4.65 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.84 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.38 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.13 |
Univ. Catolica de Quito - Macara Ambato
Esemény időpontja: 2026-10-11 18:30:00
Eredmény
Végeredmény: 0 - 1

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!