| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Inverness CT |
1.39 |
| Kétesély |
Inverness CT vagy Döntetlen Inverness CT vagy Arbroath |
1.09 1.15 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Inverness CT |
1.15 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
1.67 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és nem |
2.20 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.22 |
| Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.86 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.33 |
| Gólszám |
2-3 |
1.93 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
1.73 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és kevesebb |
3.25 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és kevesebb |
2.02 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.61 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.92 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és kevesebb, mint 2,5 |
2.21 |
| Hendikep 0:1 |
Inverness CT |
2.27 |
| Hendikep 0:2 |
Döntetlen |
4.10 |
| Hendikep 1:0 |
Inverness CT |
1.09 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
1.92 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.12 |
| 1. félidő - 1X2 |
Inverness CT |
1.89 |
| 1. félidő - Kétesély |
Inverness CT vagy Döntetlen Inverness CT vagy Arbroath |
1.09 1.38 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.13 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.53 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.58 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.31 |
| Ázsiai Gólszám 1 |
Több, mint 1 |
1.03 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.12 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.28 |
| Ázsiai Gólszám 2 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Kevesebb, mint 2,25 |
2.14 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Kevesebb, mint 2,75 |
1.67 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Kevesebb, mint 3 |
1.48 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
1.39 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.23 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.14 |
| Ázsiai Hendikep -0,75 |
Inverness CT -0,75 |
1.56 |
| Ázsiai Hendikep -1 |
Inverness CT -1 |
1.74 |
| Ázsiai Hendikep -1,25 |
Inverness CT -1,25 |
2.00 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Inverness CT 2:0 |
6.75 |
| Pontos végeredmény |
Inverness CT 2:0 |
5.75 |
| Pontos végeredmények |
Inverness CT 1:0, 2:0, 3:0 |
2.41 |
| Félidő/végeredmény |
Inverness CT/Inverness CT |
1.99 |
| Gólszám (pontosan) |
2 |
3.20 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páros |
1.79 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.46 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.06 |
Inverness CT - Arbroath
Esemény időpontja: 2026-10-17 16:00:00
Eredmény
Végeredmény: 2 - 0

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!