| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Macara Ambato |
4.45 |
| Kétesély |
Macara Ambato vagy Döntetlen Macara Ambato vagy Independiente del Valle |
1.74 1.19 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Macara Ambato |
3.20 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
1.86 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és nem |
8.25 |
| Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
3.65 |
| Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.94 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.37 |
| Gólszám |
0-1 |
3.60 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és kevesebb |
13.00 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és kevesebb |
9.50 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és kevesebb |
5.50 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és kevesebb |
4.90 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.49 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.36 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.93 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és kevesebb, mint 2,5 |
2.40 |
| Hendikep 0:1 |
Döntetlen |
5.50 |
| Hendikep 1:0 |
Macara Ambato |
2.03 |
| Hendikep 2:0 |
Macara Ambato |
1.36 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
4.40 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.49 |
| 1. félidő - 1X2 |
Döntetlen |
2.18 |
| 1. félidő - Kétesély |
Macara Ambato vagy Döntetlen Döntetlen vagy Independiente del Valle |
1.44 1.13 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.17 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.42 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.41 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.00 |
| Ázsiai Gólszám 1 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Kevesebb, mint 1,25 |
4.85 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Kevesebb, mint 1,75 |
3.25 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Kevesebb, mint 2 |
2.85 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Kevesebb, mint 2,25 |
2.25 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Kevesebb, mint 2,75 |
1.74 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Kevesebb, mint 3 |
1.54 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
1.44 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.27 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.17 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.15 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Macara Ambato +0 |
2.28 |
| Ázsiai Hendikep 0,25 |
Macara Ambato +0,25 |
2.07 |
| Ázsiai Hendikep 1 |
Macara Ambato +1 |
1.59 |
| Ázsiai Hendikep 0,75 |
Macara Ambato +0,75 |
1.82 |
| Ázsiai Hendikep 0,5 |
Macara Ambato +0,5 |
2.03 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Döntetlen 0:0 |
2.74 |
| Pontos végeredmény |
Macara Ambato 1:0 |
12.50 |
| Pontos végeredmények |
Macara Ambato 1:0, 2:0, 3:0 |
8.00 |
| Félidő/végeredmény |
Döntetlen/Macara Ambato |
9.50 |
| Gólszám (pontosan) |
1 |
4.55 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.85 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.10 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.41 |
Macara Ambato - Independiente del Valle
Esemény időpontja: 2026-10-17 21:00:00
Eredmény
Végeredmény: 1 - 0

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!