Macarthur FC - Perth Glory


Esemény időpontja: 2026-10-17 08:00:00

Eredmény

Végeredmény: 2 - 1

Tippmix eredmények

Fogadás neve Nyertes tipp Odds
1X2 Macarthur FC
1.76
Kétesély Macarthur FC vagy Döntetlen
Macarthur FC vagy Perth Glory
1.24
1.24
Döntetlennél a tét visszajár Macarthur FC
1.41
Mindkét csapat szerez gólt Igen
1.56
1X2 + Mindkét csapat szerez gólt Hazai és igen
3.35
Gólszám 1,5 Több, mint 1,5
1.15
Gólszám 2,5 Több, mint 2,5
1.56
Gólszám 3,5 Kevesebb, mint 3,5
1.46
Gólszám 4,5 Kevesebb, mint 4,5
1.18
Gólszám 2-3
2.00
1X2 + Gólszám 1,5 Hazai és több
2.15
1X2 + Gólszám 2,5 Hazai és több
2.63
1X2 + Gólszám 3,5 Hazai és kevesebb
2.84
Hazai csapat - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
1.14
Hazai csapat - Gólszám 1,5 Több, mint 1,5
1.73
Hazai csapat - Gólszám 2,5 Kevesebb, mint 2,5
1.26
Vendégcsapat - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
1.32
Vendégcsapat - Gólszám 1,5 Kevesebb, mint 1,5
1.41
Vendégcsapat - Gólszám 2,5 Kevesebb, mint 2,5
1.09
Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 Igen és több, mint 2,5
1.90
Hendikep 0:1 Döntetlen
3.80
Hendikep 0:2 Perth Glory
1.26
Hendikep 1:0 Macarthur FC
1.24
Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést Nem
1.32
Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést Nem
1.14
1. félidő - 1X2 Döntetlen
2.22
1. félidő - Kétesély Macarthur FC vagy Döntetlen
Döntetlen vagy Perth Glory
1.18
1.37
1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? Nem
1.21
1. félidő - Gólszám 0,5 Kevesebb, mint 0,5
3.05
1. félidő - Gólszám 1,5 Kevesebb, mint 1,5
1.49
1. félidő - Gólszám 2,5 Kevesebb, mint 2,5
1.11
1. félidő - Gólszám 0
3.15
1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 Döntetlen és kevesebb
3.15
1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 Kevesebb, mint 0,5
1.95
1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 Kevesebb, mint 0,5
1.56
Ázsiai Gólszám 1,25 Több, mint 1,25
1.07
Ázsiai Gólszám 1,75 Több, mint 1,75
1.18
Ázsiai Gólszám 2 Több, mint 2
1.23
Ázsiai Gólszám 2,25 Több, mint 2,25
1.40
Ázsiai Gólszám 2,75 Több, mint 2,75
1.69
Ázsiai Gólszám 3 törölve
Ázsiai Gólszám 3,25 Kevesebb, mint 3,25
1.56
Ázsiai Gólszám 3,75 Kevesebb, mint 3,75
1.35
Ázsiai Gólszám 4 Kevesebb, mint 4
1.23
Ázsiai Gólszám 4,25 Kevesebb, mint 4,25
1.20
Ázsiai Gólszám 4,75 Kevesebb, mint 4,75
1.12
Ázsiai Hendikep -0,25 Macarthur FC -0,25
1.63
Ázsiai Hendikep -0,5 Macarthur FC -0,5
1.84
Ázsiai Hendikep -0,75 Macarthur FC -0,75
2.08
1. félidő - Pontos eredmény Döntetlen 0:0
2.94
Pontos végeredmény Macarthur FC 2:1
7.75
Pontos végeredmények Macarthur FC 2:1, 3:1, 4:1
4.45
Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény Döntetlen 0:0/Macarthur FC 2:1
45.00
Félidő/végeredmény Döntetlen/Macarthur FC
4.90
Nyertes különbség Hazai csapat 1 góllal nyer
4.00
Melyik félidőben lesz több gól? 2. félidőben
1.97
Gólszám (pontosan) 3
3.60
Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? Nem
1.36
Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? Nem
1.17
Gólszám: páros vagy páratlan Páratlan
1.85
Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? Nem
1.39
Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? Igen
1.45
Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? Nem
1.18
Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? Nem
1.59
Hazai csapat góljainak a száma 2
3.30
Vendégcsapat góljainak a száma 1
2.45
Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? Perth Glory
2.20
Melyik csapat szerez gólt? Mindkettő
1.54
2. félidő - 1X2 Macarthur FC
2.16
2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? Igen
2.79
2. félidő - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
1.17
2. félidő - Gólszám 1,5 Több, mint 1,5
1.82
2. félidő - Gólszám 2,5 Több, mint 2,5
3.45
2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
1.49
2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
1.82

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb