| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Motor Lublin |
1.66 |
| Kétesély |
Motor Lublin vagy Döntetlen Motor Lublin vagy Slask Wroclaw |
1.20 1.23 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Motor Lublin |
1.33 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.58 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és igen |
3.25 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.15 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.56 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
2.34 |
| Gólszám 4,5 |
Több, mint 4,5 |
3.85 |
| Gólszám |
4-5 |
3.20 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
2.02 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
2.47 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és több |
6.50 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és több |
4.10 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.13 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.67 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
2.99 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.36 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.68 |
| Vendégcsapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.07 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
1.93 |
| Hendikep 0:1 |
Döntetlen |
3.75 |
| Hendikep 0:2 |
Slask Wroclaw |
1.31 |
| Hendikep 1:0 |
Motor Lublin |
1.20 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.36 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.13 |
| 1. félidő - 1X2 |
Slask Wroclaw |
4.05 |
| 1. félidő - Kétesély |
Motor Lublin vagy Slask Wroclaw Döntetlen vagy Slask Wroclaw |
1.39 1.40 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.21 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.28 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.49 |
| 1. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.12 |
| 1. félidő - Gólszám |
1 |
2.51 |
| 1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 |
Vendég és kevesebb |
6.25 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.01 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
2.23 |
| Ázsiai Gólszám 1 |
Több, mint 1 |
1.02 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.07 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.18 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.23 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.40 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.70 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
1.91 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
2.13 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
2.73 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Több, mint 4 |
3.40 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Több, mint 4,25 |
3.65 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Több, mint 4,75 |
4.60 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
Motor Lublin -0,25 |
1.54 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Motor Lublin +0 |
1.50 |
| Ázsiai Hendikep -0,75 |
Motor Lublin -0,75 |
1.93 |
| Ázsiai Hendikep -0,5 |
Motor Lublin -0,5 |
1.73 |
| Ázsiai Hendikep -1 | törölve | |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Slask Wroclaw 1:0 |
5.75 |
| Pontos végeredmény |
Motor Lublin 3:2 |
21.00 |
| Pontos végeredmények |
Motor Lublin 3:2, 4:2, 4:3, 5:1 |
11.50 |
| Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény |
Slask Wroclaw 1:0/4+ |
22.00 |
| Félidő/végeredmény |
Slask Wroclaw/Motor Lublin |
22.00 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 1 góllal nyer |
3.90 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
2. félidőben |
1.99 |
| Gólszám (pontosan) |
5 |
7.75 |
| Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.36 |
| Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.17 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.86 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.42 |
| Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
1.39 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
4.10 |
| Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
2.22 |
| Hazai csapat góljainak a száma |
3+ |
3.15 |
| Vendégcsapat góljainak a száma |
2 |
4.10 |
| Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? |
Slask Wroclaw |
2.33 |
| Melyik csapat szerez gólt? |
Mindkettő |
1.57 |
| 2. félidő - 1X2 |
Motor Lublin |
2.05 |
| 2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Igen |
2.84 |
| 2. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.17 |
| 2. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.83 |
| 2. félidő - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
3.50 |
| 2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.90 |
| 2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.46 |
Motor Lublin - Slask Wroclaw
Esemény időpontja: 2026-10-17 14:45:00
Eredmény
Végeredmény: 3 - 2

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!