| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| A mérkőzés győztese |
Obradoiro Monbus |
2.87 |
| 1X2 |
Obradoiro Monbus |
3.00 |
| Pontszám 182,5 |
Kevesebb, mint 182,5 |
1.97 |
| Pontszám 183,5 |
Kevesebb, mint 183,5 |
1.98 |
| Pontszám 184,5 |
Kevesebb, mint 184,5 |
1.89 |
| Pontszám 185,5 |
Kevesebb, mint 185,5 |
1.81 |
| Pontszám 187,5 |
Kevesebb, mint 187,5 |
1.67 |
| Pontszám 186,5 |
Kevesebb, mint 186,5 |
1.74 |
| Hendikep -2,5 |
Obradoiro Monbus +2,5 |
2.17 |
| Hendikep -3,5 |
Obradoiro Monbus +3,5 |
2.19 |
| Hendikep -4,5 |
Obradoiro Monbus +4,5 |
2.02 |
| Hendikep -5,5 |
Obradoiro Monbus +5,5 |
1.86 |
| Hendikep -7,5 |
Obradoiro Monbus +7,5 |
1.62 |
| Hendikep -6,5 |
Obradoiro Monbus +6,5 |
1.73 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 185,5 |
Vendég és kevesebb |
5.75 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 184,5 |
Vendég és kevesebb |
5.25 |
| Hazai csapat - Pontszám 93,5 |
Kevesebb, mint 93,5 |
1.93 |
| Hazai csapat - Pontszám 94,5 |
Kevesebb, mint 94,5 |
1.95 |
| Hazai csapat - Pontszám 96,5 |
Kevesebb, mint 96,5 |
1.69 |
| Hazai csapat - Pontszám 95,5 |
Kevesebb, mint 95,5 |
1.81 |
| Vendégcsapat - Pontszám 89,5 |
Kevesebb, mint 89,5 |
1.88 |
| Vendégcsapat - Pontszám 90,5 |
Kevesebb, mint 90,5 |
1.75 |
| Vendégcsapat - Pontszám 91,5 |
Kevesebb, mint 91,5 |
1.64 |
| Nyertes különbség |
Vendégcsapat 6-10 ponttal nyer |
8.25 |
| Hendikep -5,5 + Pontszám 185,5 |
Vendég és kevesebb |
3.70 |
| Hendikep -4,5 + Pontszám 184,5 |
Vendég és kevesebb |
3.65 |
| Félidő/végeredmény |
Obradoiro Monbus/Obradoiro Monbus |
4.00 |
| 1. félidő - Pontszám 88,5 |
Kevesebb, mint 88,5 |
1.98 |
| 1. félidő - Pontszám 89,5 |
Kevesebb, mint 89,5 |
1.85 |
| 1. félidő - Pontszám 90,5 |
Kevesebb, mint 90,5 |
1.73 |
| 1. félidő - Hendikep -1,5 |
Obradoiro Monbus +1,5 |
2.02 |
| 1. félidő - Hendikep -2,5 |
Obradoiro Monbus +2,5 |
1.86 |
| 1. félidő - Hendikep -3,5 |
Obradoiro Monbus +3,5 |
1.72 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 89,5 |
Vendég és kevesebb |
4.70 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 44,5 |
Kevesebb, mint 44,5 |
2.08 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 45,5 |
Kevesebb, mint 45,5 |
1.97 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 47,5 |
Kevesebb, mint 47,5 |
1.61 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 46,5 |
Kevesebb, mint 46,5 |
1.77 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 42,5 |
Több, mint 42,5 |
1.64 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 43,5 |
Több, mint 43,5 |
1.82 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 44,5 |
Több, mint 44,5 |
2.03 |
San Pablo Burgos - Obradoiro Monbus
Esemény időpontja: 2026-10-17 21:00:00
Eredmény
Végeredmény: 72 - 79

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!