| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
U19Crvena zvezda |
1.11 |
| Kétesély |
U19Crvena zvezda vagy Döntetlen U19Crvena zvezda vagy U19Bravo Ljubljana |
1.03 1.04 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
U19Crvena zvezda |
1.04 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
1.87 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és nem |
1.99 |
| Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
3.35 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.99 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.44 |
| Gólszám |
0-1 |
7.75 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és kevesebb |
9.75 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és kevesebb |
4.50 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és kevesebb |
2.38 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
2.12 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.96 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és kevesebb, mint 2,5 |
3.75 |
| Hendikep 0:1 |
Döntetlen |
4.30 |
| Hendikep 0:2 |
U19Bravo Ljubljana |
2.39 |
| Hendikep 0:3 |
U19Bravo Ljubljana |
1.57 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
1.96 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.02 |
| 1. félidő - 1X2 |
U19Crvena zvezda |
1.43 |
| 1. félidő - Kétesély |
U19Crvena zvezda vagy Döntetlen U19Crvena zvezda vagy U19Bravo Ljubljana |
1.06 1.20 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.21 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.86 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.53 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.33 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Kevesebb, mint 2,25 |
4.20 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Kevesebb, mint 2,75 |
3.05 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Kevesebb, mint 3 |
2.73 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
2.26 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.81 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.63 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.52 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Kevesebb, mint 4,75 |
1.34 |
| Ázsiai Gólszám 5 |
Kevesebb, mint 5 |
1.23 |
| Ázsiai Gólszám 5,25 |
Kevesebb, mint 5,25 |
1.21 |
| Ázsiai Hendikep -2 |
U19Bravo Ljubljana +2 |
1.93 |
| Ázsiai Hendikep -2,25 |
U19Bravo Ljubljana +2,25 |
1.72 |
| Ázsiai Hendikep -2,5 |
U19Bravo Ljubljana +2,5 |
1.59 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
U19Crvena zvezda 1:0 |
3.20 |
| Pontos végeredmény |
U19Crvena zvezda 1:0 |
10.50 |
| Pontos végeredmények |
U19Crvena zvezda 1:0, 2:0, 3:0 |
2.96 |
| Félidő/végeredmény |
U19Crvena zvezda/U19Crvena zvezda |
1.42 |
| Gólszám (pontosan) |
1 |
8.75 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.79 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
2.22 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.07 |
U19Crvena zvezda - U19Bravo Ljubljana
Esemény időpontja: 2026-11-04 14:00:00
Eredmény
Végeredmény: 1 - 0

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!