| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
U19St. Patrick's |
2.20 |
| Kétesély |
U19Zalgiris Vilnius vagy U19St. Patrick's Döntetlen vagy U19St. Patrick's |
1.22 1.33 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
U19St. Patrick's |
1.74 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
2.24 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Vendég és nem |
4.75 |
| Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
4.20 |
| Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
2.15 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.47 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.18 |
| Gólszám |
0-1 |
4.25 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Vendég és kevesebb |
6.25 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Vendég és kevesebb |
3.50 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Vendég és kevesebb |
2.85 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.60 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.66 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és kevesebb, mint 2,5 |
2.67 |
| Hendikep 0:1 |
U19St. Patrick's |
1.41 |
| Hendikep 1:0 |
Döntetlen |
4.15 |
| Hendikep 2:0 |
U19Zalgiris Vilnius |
1.15 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.20 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
3.45 |
| 1. félidő - 1X2 |
U19St. Patrick's |
2.79 |
| 1. félidő - Kétesély |
U19Zalgiris Vilnius vagy U19St. Patrick's Döntetlen vagy U19St. Patrick's |
1.41 1.25 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.23 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.49 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.72 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.83 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Kevesebb, mint 1,75 |
3.80 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Kevesebb, mint 2 |
3.40 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Kevesebb, mint 2,25 |
2.56 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Kevesebb, mint 2,75 |
1.94 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Kevesebb, mint 3 |
1.72 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
1.57 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.35 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.23 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.20 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
U19St. Patrick's +0 |
1.74 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
U19St. Patrick's +0,25 |
1.54 |
| Ázsiai Hendikep 0,25 |
U19St. Patrick's -0,25 |
2.01 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
U19St. Patrick's 1:0 |
4.35 |
| Pontos végeredmény |
U19St. Patrick's 1:0 |
9.75 |
| Pontos végeredmények |
U19St. Patrick's 1:0, 2:0, 3:0 |
4.85 |
| Félidő/végeredmény |
U19St. Patrick's/U19St. Patrick's |
3.55 |
| Gólszám (pontosan) |
1 |
5.25 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.86 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.26 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.29 |
U19Zalgiris Vilnius - U19St. Patrick's
Esemény időpontja: 2026-11-04 18:00:00
Eredmény
Végeredmény: 0 - 1

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!