| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
FC Bengaluru United |
1.93 |
| Kétesély |
FC Bengaluru United vagy Döntetlen FC Bengaluru United vagy Mohammedan SC |
1.26 1.20 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
FC Bengaluru United |
1.54 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.54 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és igen |
3.50 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.55 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.15 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
2.35 |
| Gólszám 4,5 |
Több, mint 4,5 |
3.85 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
2.81 |
| Gólszám |
6+ |
10.00 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
4.45 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és több |
4.80 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és több |
7.50 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.84 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
1.75 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.28 |
| Hendikep 0:1 |
Döntetlen |
3.90 |
| Hendikep 0:2 |
Mohammedan SC |
1.20 |
| Hendikep 1:0 |
FC Bengaluru United |
1.32 |
| Hendikep 2:0 |
FC Bengaluru United |
1.15 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.27 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.17 |
| 1. félidő - 1X2 |
FC Bengaluru United |
2.52 |
| 1. félidő - Kétesély |
FC Bengaluru United vagy Döntetlen FC Bengaluru United vagy Mohammedan SC |
1.21 1.40 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Igen |
3.45 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.29 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.75 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.18 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
2.02 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.23 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.39 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.69 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
1.91 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
2.13 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
2.73 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Több, mint 4 |
3.40 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Több, mint 4,25 |
3.60 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Több, mint 4,75 |
3.95 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
FC Bengaluru United +0 |
1.54 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
FC Bengaluru United -0,25 |
1.78 |
| Ázsiai Hendikep 0,25 |
FC Bengaluru United +0,25 |
1.53 |
| Ázsiai Hendikep 0,75 |
FC Bengaluru United +0,75 |
1.82 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
FC Bengaluru United 2:1 |
17.00 |
| Ázsiai Hendikep 1 |
FC Bengaluru United +1 |
1.62 |
| Ázsiai Hendikep -0,5 |
FC Bengaluru United -0,5 |
2.01 |
| Ázsiai Hendikep 0,5 |
FC Bengaluru United +0,5 |
1.61 |
| Pontos végeredmények |
FC Bengaluru United 3:2, 4:2, 4:3, 5:1 |
12.50 |
| Pontos végeredmény |
Más |
22.00 |
| Félidő/végeredmény |
FC Bengaluru United/FC Bengaluru United |
3.05 |
| Gólszám (pontosan) |
6+ |
9.00 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.84 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
2.75 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
3.50 |
FC Bengaluru United - Mohammedan SC
Esemény időpontja: 2026-11-06 11:30:00
Eredmény
Végeredmény: 4 - 3

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!