| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| A mérkőzés győztese |
Baskonia Vitoria |
1.39 |
| 1X2 |
Baskonia Vitoria |
1.43 |
| Pontszám 179,5 |
Kevesebb, mint 179,5 |
2.00 |
| Pontszám 180,5 |
Kevesebb, mint 180,5 |
1.99 |
| Pontszám 181,5 |
Kevesebb, mint 181,5 |
2.00 |
| Pontszám 182,5 |
Kevesebb, mint 182,5 |
1.97 |
| Pontszám 183,5 |
Kevesebb, mint 183,5 |
1.88 |
| Pontszám 184,5 |
Kevesebb, mint 184,5 |
1.80 |
| Pontszám 185,5 |
Kevesebb, mint 185,5 |
1.73 |
| Pontszám 186,5 |
Kevesebb, mint 186,5 |
1.66 |
| Hendikep -2,5 |
Baskonia Vitoria -2,5 |
1.57 |
| Hendikep -3,5 |
Baskonia Vitoria -3,5 |
1.54 |
| Hendikep -4,5 |
Baskonia Vitoria -4,5 |
1.64 |
| Hendikep -5,5 |
Baskonia Vitoria -5,5 |
1.75 |
| Hendikep -6,5 |
Baskonia Vitoria -6,5 |
1.88 |
| Hendikep -7,5 |
Murcia +7,5 |
1.62 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 181,5 |
Hazai és kevesebb |
2.84 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 182,5 |
Hazai és kevesebb |
2.84 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 184,5 |
Hazai és kevesebb |
2.66 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 183,5 |
Hazai és kevesebb |
2.72 |
| Hazai csapat - Pontszám 91,5 |
Kevesebb, mint 91,5 |
2.01 |
| Hazai csapat - Pontszám 92,5 |
Kevesebb, mint 92,5 |
2.01 |
| Hazai csapat - Pontszám 93,5 |
Kevesebb, mint 93,5 |
2.01 |
| Hazai csapat - Pontszám 95,5 |
Kevesebb, mint 95,5 |
1.74 |
| Hazai csapat - Pontszám 94,5 |
Kevesebb, mint 94,5 |
1.87 |
| Vendégcsapat - Pontszám 87,5 |
Kevesebb, mint 87,5 |
2.02 |
| Vendégcsapat - Pontszám 88,5 |
Kevesebb, mint 88,5 |
1.95 |
| Vendégcsapat - Pontszám 89,5 |
Kevesebb, mint 89,5 |
1.81 |
| Vendégcsapat - Pontszám 90,5 |
Kevesebb, mint 90,5 |
1.68 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 6-10 ponttal nyer |
4.25 |
| Hendikep -4,5 + Pontszám 181,5 |
Hazai és kevesebb |
3.60 |
| Hendikep -5,5 + Pontszám 183,5 |
Hazai és kevesebb |
3.70 |
| Hendikep -4,5 + Pontszám 182,5 |
Hazai és kevesebb |
3.65 |
| Hendikep -5,5 + Pontszám 184,5 |
Hazai és kevesebb |
3.55 |
| Félidő/végeredmény |
Baskonia Vitoria/Baskonia Vitoria |
1.72 |
| 1. félidő - 1X2 |
Baskonia Vitoria |
1.50 |
| 1. félidő - Pontszám 89,5 |
Kevesebb, mint 89,5 |
1.87 |
| 1. félidő - Pontszám 86,5 |
Kevesebb, mint 86,5 |
2.00 |
| 1. félidő - Pontszám 87,5 |
Kevesebb, mint 87,5 |
1.99 |
| 1. félidő - Pontszám 88,5 |
Kevesebb, mint 88,5 |
1.95 |
| 1. félidő - Pontszám 90,5 |
Kevesebb, mint 90,5 |
1.75 |
| 1. félidő - Pontszám 91,5 |
Kevesebb, mint 91,5 |
1.64 |
| 1. félidő - Hendikep -1,5 |
Baskonia Vitoria -1,5 |
1.64 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 88,5 |
Hazai és kevesebb |
3.00 |
| 1. félidő - Hendikep -2,5 |
Baskonia Vitoria -2,5 |
1.75 |
| 1. félidő - Hendikep -3,5 |
Baskonia Vitoria -3,5 |
1.89 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 87,5 |
Hazai és kevesebb |
3.05 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 89,5 |
Hazai és kevesebb |
2.86 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 90,5 |
Hazai és kevesebb |
2.77 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 46,5 |
Kevesebb, mint 46,5 |
1.79 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 44,5 |
Kevesebb, mint 44,5 |
2.13 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 45,5 |
Kevesebb, mint 45,5 |
1.99 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 47,5 |
Kevesebb, mint 47,5 |
1.62 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 44,5 |
Kevesebb, mint 44,5 |
1.64 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 41,5 |
Kevesebb, mint 41,5 |
2.10 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 42,5 |
Kevesebb, mint 42,5 |
2.03 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 43,5 |
Kevesebb, mint 43,5 |
1.81 |
Baskonia Vitoria - Murcia
Esemény időpontja: 2026-05-14 21:30:00
Eredmény
Végeredmény: 87 - 80

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!