| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Stabaek |
1.29 |
| Kétesély |
Stabaek vagy Döntetlen Stabaek vagy Ranheim |
1.09 1.09 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Stabaek |
1.15 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.32 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és igen |
1.91 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.16 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.42 |
| Gólszám 4,5 |
Több, mint 4,5 |
1.95 |
| Gólszám 5,5 |
Több, mint 5,5 |
2.87 |
| Gólszám |
6+ |
3.20 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
1.37 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
1.49 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és több |
2.76 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és több |
1.88 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.61 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.19 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
1.40 |
| Hendikep 0:1 |
Stabaek |
1.79 |
| Hendikep 0:2 |
Döntetlen |
4.45 |
| Hendikep 0:3 |
Ranheim |
1.34 |
| Hendikep 1:0 |
Stabaek |
1.10 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.25 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.02 |
| 1. félidő - 1X2 |
Döntetlen |
2.97 |
| 1. félidő - Kétesély |
Stabaek vagy Döntetlen Döntetlen vagy Ranheim |
1.12 1.69 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Igen |
2.54 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.58 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.25 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.95 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.16 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
1.19 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
1.31 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
1.50 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Több, mint 4 |
1.62 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Több, mint 4,25 |
1.79 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Több, mint 4,75 |
2.16 |
| Ázsiai Gólszám 5 |
Több, mint 5 |
2.49 |
| Ázsiai Gólszám 5,25 |
Több, mint 5,25 |
2.69 |
| Ázsiai Gólszám 5,75 |
Több, mint 5,75 |
3.30 |
| Ázsiai Hendikep -1 |
Stabaek -1 |
1.56 |
| Ázsiai Hendikep -1,25 |
Stabaek -1,25 |
1.64 |
| Ázsiai Hendikep -1,5 |
Stabaek -1,5 |
1.80 |
| Ázsiai Hendikep -1,75 |
Stabaek -1,75 |
1.98 |
| Ázsiai Hendikep -2 | törölve | |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Döntetlen 2:2 |
30.00 |
| Pontos végeredmény |
Stabaek 4:2 |
18.00 |
| Pontos végeredmények |
Stabaek 3:2, 4:2, 4:3, 5:1 |
5.25 |
| Félidő/végeredmény |
Döntetlen/Stabaek |
4.55 |
| Gólszám (pontosan) |
6+ |
2.93 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páros |
1.80 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
1.55 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.24 |
Stabaek - Ranheim
Esemény időpontja: 2026-08-26 19:00:00
Eredmény
Végeredmény: 4 - 2

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!