| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| A mérkőzés győztese |
Chalon sur Saone |
1.28 |
| 1X2 |
Chalon sur Saone |
1.31 |
| Pontszám 163,5 |
Több, mint 163,5 |
1.64 |
| Pontszám 164,5 |
Több, mint 164,5 |
1.67 |
| Pontszám 165,5 |
Több, mint 165,5 |
1.74 |
| Pontszám 166,5 |
Több, mint 166,5 |
1.82 |
| Pontszám 167,5 |
Több, mint 167,5 |
1.90 |
| Pontszám 168,5 |
Több, mint 168,5 |
1.99 |
| Hendikep -5,5 |
Chalon sur Saone -5,5 |
1.57 |
| Hendikep -6,5 |
Chalon sur Saone -6,5 |
1.67 |
| Hendikep -7,5 |
Chalon sur Saone -7,5 |
1.79 |
| Hendikep -8,5 |
Chalon sur Saone -8,5 |
1.93 |
| Hendikep -9,5 |
Chalon sur Saone -9,5 |
2.07 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 165,5 |
Hazai és több |
2.40 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 166,5 |
Hazai és több |
2.46 |
| Hazai csapat - Pontszám 85,5 |
Több, mint 85,5 |
1.63 |
| Hazai csapat - Pontszám 86,5 |
Több, mint 86,5 |
1.75 |
| Hazai csapat - Pontszám 87,5 |
Több, mint 87,5 |
1.89 |
| Vendégcsapat - Pontszám 77,5 |
Kevesebb, mint 77,5 |
2.03 |
| Vendégcsapat - Pontszám 78,5 |
Kevesebb, mint 78,5 |
1.94 |
| Vendégcsapat - Pontszám 79,5 |
Kevesebb, mint 79,5 |
1.79 |
| Vendégcsapat - Pontszám 80,5 |
Kevesebb, mint 80,5 |
1.67 |
| Pontszám tartomány (rendes játékidő) |
171-180 között |
3.85 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 10-nél több ponttal nyer |
2.17 |
| Hendikep -7,5 + Pontszám 165,5 |
Hazai és több |
3.40 |
| Hendikep -7,5 + Pontszám 166,5 |
Hazai és több |
3.50 |
| Félidő/végeredmény |
Chalon sur Saone/Chalon sur Saone |
1.54 |
| 1. félidő - Pontszám 81,5 |
Több, mint 81,5 |
1.64 |
| 1. félidő - Pontszám 82,5 |
Több, mint 82,5 |
1.75 |
| 1. félidő - Pontszám 83,5 |
Több, mint 83,5 |
1.87 |
| 1. félidő - Hendikep -3,5 |
Chalon sur Saone -3,5 |
1.75 |
| 1. félidő - Hendikep -2,5 |
Chalon sur Saone -2,5 |
1.63 |
| 1. félidő - Hendikep -4,5 |
Chalon sur Saone -4,5 |
1.88 |
| 1. félidő - Hendikep -5,5 |
Chalon sur Saone -5,5 |
2.02 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 82,5 |
Hazai és több |
2.54 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 42,5 |
Több, mint 42,5 |
1.64 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 43,5 |
Több, mint 43,5 |
1.82 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 44,5 |
Több, mint 44,5 |
2.04 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 38,5 |
Több, mint 38,5 |
1.62 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 39,5 |
Több, mint 39,5 |
1.81 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 40,5 |
Több, mint 40,5 |
2.04 |
Chalon sur Saone - Nancy
Esemény időpontja: 2026-10-10 18:30:00
Eredmény
Végeredmény: 108 - 67

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!