| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Paris SG |
1.38 |
| Kétesély |
Strasbourg vagy Paris SG Döntetlen vagy Paris SG |
1.14 1.12 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Paris SG |
1.17 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.46 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Vendég és igen |
2.36 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.05 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.28 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.74 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.38 |
| Gólszám 5,5 |
Kevesebb, mint 5,5 |
1.16 |
| Gólszám |
4-5 |
2.63 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Vendég és több |
1.53 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Vendég és több |
1.76 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Vendég és több |
2.47 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Vendég és kevesebb |
2.14 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.35 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.38 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.08 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.31 |
| Vendégcsapat - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.96 |
| Vendégcsapat - Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.24 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
1.63 |
| 1.félidő/2.félidő - Mindkét csapat szerez gólt |
Nem / Nem |
1.79 |
| Hendikep 0:1 |
Paris SG |
1.13 |
| Hendikep 1:0 |
Paris SG |
2.05 |
| Hendikep 2:0 |
Döntetlen |
4.55 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.05 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.35 |
| 1. félidő - 1X2 |
Strasbourg |
5.25 |
| 1. félidő - Kétesély |
Strasbourg vagy Döntetlen Strasbourg vagy Paris SG |
1.71 1.32 |
| 1. félidő - Döntetlennél a tét visszajár |
Strasbourg |
3.25 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.28 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.17 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.77 |
| 1. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.22 |
| 1. félidő - Gólszám |
1 |
2.70 |
| 1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és kevesebb |
8.25 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
2.18 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.36 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.63 |
| 1. félidő - Hendikep 1:0 |
Strasbourg |
1.82 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.07 |
| Szögletszám 7,5 |
Több, mint 7,5 |
1.36 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.08 |
| Szögletszám 8,5 |
Több, mint 8,5 |
1.62 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.18 |
| Szögletszám 9,5 |
Kevesebb, mint 9,5 |
1.64 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.34 |
| Szögletszám 10,5 |
Kevesebb, mint 10,5 |
1.39 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
1.42 |
| Szögletszám 11,5 |
Kevesebb, mint 11,5 |
1.24 |
| Szögletek száma |
9-11 |
2.68 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
1.58 |
| Hazai csapat szögletszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.62 |
| Hazai csapat szögletszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.62 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
1.92 |
| Ázsiai Gólszám 4 | törölve | |
| Hazai csapat szögleteinek száma |
3-4 |
2.48 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.44 |
| Vendégcsapat szögletszám 5,5 |
Több, mint 5,5 |
1.77 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Kevesebb, mint 4,75 |
1.28 |
| Vendégcsapat szögleteinek száma |
5-6 |
3.10 |
| Ázsiai Gólszám 5 |
Kevesebb, mint 5 |
1.19 |
| Szöglet hendikep 1,5 |
Paris SG -1,5 |
1.54 |
| Melyik csapat végez el több szögletet? |
Paris SG |
1.31 |
| Ázsiai Gólszám 5,25 |
Kevesebb, mint 5,25 |
1.17 |
| Szöglet hendikep 2,5 |
Paris SG -2,5 |
1.86 |
| Melyik csapat végzi el az első szögletet? |
Paris SG |
1.43 |
| Ázsiai Gólszám 5,75 |
Kevesebb, mint 5,75 |
1.11 |
| Szöglet hendikep 3,5 |
Strasbourg +3,5 |
1.47 |
| 1. félidő - Szögletszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.49 |
| Ázsiai Gólszám 6 |
Kevesebb, mint 6 |
1.06 |
| 1. félidő - Szögletszám 4,5 |
Több, mint 4,5 |
2.01 |
| Ázsiai Hendikep 1 |
Paris SG -1 |
1.61 |
| 1. félidő - Szögletszám 5,5 |
Kevesebb, mint 5,5 |
1.31 |
| Kezdőként hány gólt szerez? |
Reyna, Giovanni 1+ Zabarnyi, Illia 1+ |
5.50 10.00 |
| Büntetőlap-szám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.19 |
| Ázsiai Hendikep 1,25 |
Paris SG -1,25 |
1.80 |
| Kezdőként hány gólpasszt ad? |
Torres, Ferran 1+ Yassine, Gessime 1+ |
3.70 6.50 |
| Büntetőlap-szám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
2.07 |
| Ázsiai Hendikep 1,5 |
Paris SG -1,5 |
1.99 |
| Büntetőlap-szám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.44 |
| Ázsiai Hendikep 1,75 |
Paris SG -1,75 |
2.25 |
| Kezdőként büntetőlapot kap? |
Harder, Conrad 1+ Essugo, Dario 1+ |
4.15 2.36 |
| Büntetőlap-szám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.17 |
| Lesz gól az első 30 percben (0:00-29:59)? |
Igen |
1.40 |
| Melyik csapat kap több büntetőlapot? |
Strasbourg |
1.89 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Strasbourg 1:0 |
7.50 |
| Büntetőlap-szám 5,5 |
Kevesebb, mint 5,5 |
1.07 |
| Mindkét félidőben lesz gól? |
Igen |
1.30 |
| Lesszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
2.05 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 1X2 |
Döntetlen |
1.89 |
| Pontos végeredmény |
Paris SG 3:1 |
9.25 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.35 |
| Hazai csapat - Lesszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.55 |
| Pontos végeredmények |
Paris SG 2:1, 3:1, 4:1 |
3.60 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.31 |
| Vendégcsapat - Lesszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.90 |
| Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény |
Strasbourg 1:0/4+ |
21.00 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.06 |
| Félidő/végeredmény |
Strasbourg/Paris SG |
17.00 |
| Kaput eltaláló gólszerzési kísérletek száma 10,5 |
Több, mint 10,5 |
1.70 |
| Nyertes különbség |
Vendégcsapat 2 góllal nyer |
4.55 |
| Kapura tartó gólszerzési kísérletek száma 29,5 |
Több, mint 29,5 |
1.80 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
2. félidőben |
1.91 |
| Szabálytalanságok száma 19,5 |
Kevesebb, mint 19,5 |
1.80 |
| Lesz 11-es? |
Igen |
2.50 |
| Gólszám (pontosan) |
4 |
4.05 |
| Gólszámok |
1-4 1-5 1-6 2-4 2-5 2-6 3-4 3-5 3-6 4-5 4-6 |
1.34 1.16 1.08 1.51 1.27 1.17 2.02 1.58 1.40 2.36 1.94 |
| Lesz kiállítás + Lesz 11-es |
Nem |
1.00 |
| Az első 10 perc eredménye (0-9:59) |
Döntetlen |
1.23 |
| Lesz öngól? |
Nem |
1.00 |
| Mikor lesz az első gól? |
15:00-29:59 |
3.15 |
| Mindkét csapat kap büntetőlapot? |
Nem |
2.40 |
| Mindkét csapat legalább 2 büntetőlapot kap? |
Nem |
1.20 |
| Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.19 |
| Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.33 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páros |
1.79 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.17 |
| Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
2.64 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.81 |
| Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
1.21 |
| Hazai csapat góljainak a száma |
1 |
2.44 |
| Hazai csapat - Gólszámok |
1-2 1-3 |
1.50 1.35 |
| Vendégcsapat góljainak a száma |
3+ |
1.97 |
| Vendégcsapat - Gólszámok |
1-3 2-3 |
1.33 1.77 |
| Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? |
Strasbourg |
2.62 |
| Melyik csapat szerez gólt? |
Mindkettő |
1.44 |
| Hazai csapat nyer vagy mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.35 |
| Döntetlen vagy mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.40 |
| Vendégcsapat nyer vagy mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.05 |
| 2. félidő - 1X2 |
Paris SG |
1.67 |
| 2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.43 |
| Ázsiai Hendikep 2 | törölve | |
| 2. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.10 |
| 2. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.53 |
| 2. félidő - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
2.59 |
| 2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.73 |
| 2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.21 |
| 2. félidő - Pontos eredmény |
Más |
4.25 |
| Ázsiai Hendikep 0,75 |
Paris SG -0,75 |
1.49 |
Strasbourg - Paris SG
Esemény időpontja: 2026-10-17 17:15:00
Eredmény
Végeredmény: 1 - 3

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!