| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Győr |
1.35 |
| Kétesély |
Odense vagy Győr Döntetlen vagy Győr |
1.04 1.19 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Győr |
1.26 |
| Gólszám 55,5 |
Több, mint 55,5 |
1.63 |
| Gólszám 56,5 |
Több, mint 56,5 |
1.61 |
| Gólszám 59,5 |
Több, mint 59,5 |
2.03 |
| Gólszám 58,5 |
Több, mint 58,5 |
1.82 |
| Gólszám 57,5 |
Több, mint 57,5 |
1.65 |
| Hendikep 0,5 |
Győr -0,5 |
1.52 |
| Hendikep 1,5 |
Odense +1,5 |
2.26 |
| Hendikep 3,5 |
Odense +3,5 |
1.67 |
| Hendikep 2,5 |
Odense +2,5 |
1.92 |
| Vendégcsapat - Gólszám 30,5 |
Több, mint 30,5 |
1.75 |
| 1X2 + Gólszám 58,5 |
Vendég és több |
2.44 |
| 1X2 + Gólszám 57,5 |
Vendég és több |
2.51 |
| 1X2 + Gólszám 56,5 |
Vendég és több |
2.85 |
| Hazai csapat - Gólszám 27,5 |
Több, mint 27,5 |
1.75 |
| Vendégcsapat - Gólszám 29,5 |
Több, mint 29,5 |
1.67 |
| Romee Maarschalkeweerd hány gólt szerez? 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.70 |
| Nyertes különbség |
Vendégcsapat 1-5 góllal nyer |
2.23 |
| Viola Leuchter hány gólt szerez? 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.90 |
| Félidő/végeredmény |
Győr/Győr |
1.58 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
1. félidőben |
1.94 |
| Tjasa Stanko hány gólt szerez? 4,5 |
Több, mint 4,5 |
1.70 |
| Emilie Hovden hány gólt szerez? 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.70 |
| 1. félidő - 1X2 |
Győr |
1.48 |
| Dione Housheer hány gólt szerez? 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.90 |
| 1. félidő - Kétesély |
Odense vagy Győr Döntetlen vagy Győr |
1.06 1.23 |
| 1. félidő - Gólszám 27,5 |
Több, mint 27,5 |
1.74 |
| Bruna de Paula hány gólt szerez? 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.90 |
| 1. félidő - Hendikep 1,5 |
Győr -1,5 |
1.78 |
| 1. félidő - Hendikep 0,5 |
Győr -0,5 |
1.65 |
| 1. félidő - Gólszám 28,5 |
Több, mint 28,5 |
1.75 |
Odense - Győr
Esemény időpontja: 2026-10-17 18:00:00
Eredmény
Végeredmény: 31 - 32

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!