RU Saint-Gilloise - Cercle Bruges


Esemény időpontja: 2026-10-25 19:15:00

Eredmény

Végeredmény: 5 - 2

Tippmix eredmények

Fogadás neve Nyertes tipp Odds
1X2 RU Saint-Gilloise
1.24
Kétesély RU Saint-Gilloise vagy Döntetlen
RU Saint-Gilloise vagy Cercle Bruges
1.07
1.11
Döntetlennél a tét visszajár RU Saint-Gilloise
1.10
Mindkét csapat szerez gólt Igen
1.73
1X2 + Mindkét csapat szerez gólt Hazai és igen
2.57
Gólszám 1,5 Több, mint 1,5
1.10
Gólszám 2,5 Több, mint 2,5
1.42
Gólszám 3,5 Több, mint 3,5
2.06
Gólszám 4,5 Több, mint 4,5
3.25
Gólszám 6+
7.50
1X2 + Gólszám 1,5 Hazai és több
1.44
1X2 + Gólszám 2,5 Hazai és több
1.73
1X2 + Gólszám 3,5 Hazai és több
2.59
Hazai csapat - Gólszám 1,5 Több, mint 1,5
1.35
Hazai csapat - Gólszám 2,5 Több, mint 2,5
2.07
Hazai csapat - Gólszám 3,5 Több, mint 3,5
3.60
Vendégcsapat - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
1.59
Vendégcsapat - Gólszám 1,5 Több, mint 1,5
3.65
Vendégcsapat - Gólszám 2,5 Kevesebb, mint 2,5
1.02
Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 Igen és több, mint 2,5
1.95
Hendikep 0:1 RU Saint-Gilloise
1.84
Hendikep 0:2 RU Saint-Gilloise
3.05
Hendikep 0:3 Döntetlen
5.25
Hendikep 1:0 RU Saint-Gilloise
1.07
Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést Nem
1.59
Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést Nem
1.06
1. félidő - 1X2 Cercle Bruges
6.25
1. félidő - Kétesély RU Saint-Gilloise vagy Cercle Bruges
Döntetlen vagy Cercle Bruges
1.29
1.67
1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? Nem
1.19
1. félidő - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
1.22
1. félidő - Gólszám 1,5 Kevesebb, mint 1,5
1.61
1. félidő - Gólszám 2,5 Kevesebb, mint 2,5
1.15
1. félidő - Gólszám 1
2.54
1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 Vendég és kevesebb
9.25
1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5 Kevesebb, mint 1,5
1.36
1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 Kevesebb, mint 0,5
2.55
1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
2.68
Ázsiai Gólszám 1,75 Több, mint 1,75
1.13
Ázsiai Gólszám 2 Több, mint 2
1.16
Ázsiai Gólszám 2,25 Több, mint 2,25
1.29
Ázsiai Gólszám 2,75 Több, mint 2,75
1.52
Ázsiai Gólszám 3 Több, mint 3
1.67
Ázsiai Gólszám 3,25 Több, mint 3,25
1.87
Ázsiai Gólszám 3,75 Több, mint 3,75
2.35
Ázsiai Gólszám 4 Több, mint 4
2.81
Ázsiai Gólszám 4,25 Több, mint 4,25
3.05
Ázsiai Gólszám 4,75 Több, mint 4,75
3.85
Ázsiai Gólszám 5 Több, mint 5
4.85
Ázsiai Hendikep -1,25 RU Saint-Gilloise -1,25
1.66
Ázsiai Hendikep -1,5 RU Saint-Gilloise -1,5
1.85
Ázsiai Hendikep -1,75 RU Saint-Gilloise -1,75
2.07
1. félidő - Pontos eredmény Cercle Bruges 1:0
8.50
Pontos végeredmény Más
15.00
Pontos végeredmények RU Saint-Gilloise más
19.00
Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény Cercle Bruges 1:0/4+
29.00
Félidő/végeredmény Cercle Bruges/RU Saint-Gilloise
19.00
Nyertes különbség Hazai csapat 2-nél több góllal nyer
3.20
Melyik félidőben lesz több gól? 2. félidőben
1.98
Gólszám (pontosan) 6+
6.75
Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? Nem
1.28
Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? Nem
1.22
Gólszám: páros vagy páratlan Páratlan
1.81
Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? Nem
1.74
Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? Igen
1.17
Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? Igen
5.50
Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? Igen
3.20
Hazai csapat góljainak a száma 3+
2.09
Vendégcsapat góljainak a száma 2
5.25
Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? Cercle Bruges
3.10
Melyik csapat szerez gólt? Mindkettő
1.71
2. félidő - 1X2 RU Saint-Gilloise
1.58
2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? Igen
3.05
2. félidő - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
1.14
2. félidő - Gólszám 1,5 Több, mint 1,5
1.71
2. félidő - Gólszám 2,5 Több, mint 2,5
3.10
2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5
2.30
2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5 Több, mint 1,5
2.32

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb