| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Winterthur |
1.16 |
| Kétesély |
Winterthur vagy Döntetlen Winterthur vagy Stade Nyonnais |
1.04 1.06 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Winterthur |
1.06 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
1.87 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és nem |
2.06 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.30 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.79 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.35 |
| Gólszám |
4-5 |
2.67 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
1.28 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
1.48 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és több |
2.06 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.72 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.00 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és több, mint 2,5 |
3.45 |
| Hendikep 0:1 |
Winterthur |
1.56 |
| Hendikep 0:2 |
Winterthur |
2.38 |
| Hendikep 0:3 |
Winterthur |
4.10 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
2.00 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.03 |
| 1. félidő - 1X2 |
Winterthur |
1.51 |
| 1. félidő - Kétesély |
Winterthur vagy Döntetlen Winterthur vagy Stade Nyonnais |
1.06 1.23 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.20 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.85 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.39 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.33 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.09 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.20 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.36 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
1.45 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
1.62 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
1.98 |
| Ázsiai Gólszám 4 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.41 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Kevesebb, mint 4,75 |
1.26 |
| Ázsiai Gólszám 5 |
Kevesebb, mint 5 |
1.17 |
| Ázsiai Gólszám 5,25 |
Kevesebb, mint 5,25 |
1.19 |
| Ázsiai Hendikep -1,5 |
Winterthur -1,5 |
1.58 |
| Ázsiai Hendikep -1,75 |
Winterthur -1,75 |
1.71 |
| Ázsiai Hendikep -2 |
Winterthur -2 |
1.92 |
| Ázsiai Hendikep -2,25 |
Winterthur -2,25 |
2.11 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Más |
5.50 |
| Pontos végeredmény |
Winterthur 4:0 |
10.50 |
| Pontos végeredmények |
Winterthur 4:0, 5:0, 6:0 |
6.00 |
| Félidő/végeredmény |
Winterthur/Winterthur |
1.51 |
| Gólszám (pontosan) |
4 |
4.10 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páros |
1.81 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
1.63 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.07 |
Winterthur - Stade Nyonnais
Esemény időpontja: 2026-10-23 20:15:00
Eredmény
Végeredmény: 4 - 0

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!