| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Farul Constanta |
1.89 |
| Kétesély |
Farul Constanta vagy Döntetlen Farul Constanta vagy Otelul Galati |
1.21 1.23 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Farul Constanta |
1.39 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.68 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és igen |
3.75 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.24 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.77 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
2.85 |
| Gólszám |
6+ |
13.50 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
2.25 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
2.85 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és több |
9.75 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és több |
5.25 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.17 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.86 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
3.55 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.39 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.81 |
| Vendégcsapat - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
6.00 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
2.06 |
| Hendikep 0:1 |
Döntetlen |
3.65 |
| Hendikep 0:2 |
Otelul Galati |
1.25 |
| Hendikep 1:0 |
Farul Constanta |
1.23 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.39 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.17 |
| 1. félidő - 1X2 |
Farul Constanta |
2.36 |
| 1. félidő - Kétesély |
Farul Constanta vagy Döntetlen Farul Constanta vagy Otelul Galati |
1.16 1.43 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.18 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.34 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.51 |
| 1. félidő - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
5.25 |
| 1. félidő - Gólszám |
2+ |
2.55 |
| 1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
5.25 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.75 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.48 |
| Ázsiai Gólszám 0,75 |
Több, mint 0,75 |
1.04 |
| Ázsiai Gólszám 1 |
Több, mint 1 |
1.05 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.14 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.29 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.37 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.58 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.98 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
2.32 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
2.59 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
3.40 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Több, mint 4 |
4.40 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Több, mint 4,25 |
4.65 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Farul Constanta +0 |
1.49 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
Farul Constanta -0,25 |
1.62 |
| Ázsiai Hendikep -0,5 |
Farul Constanta -0,5 |
1.84 |
| Ázsiai Hendikep -0,75 |
Farul Constanta -0,75 |
2.10 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Más |
14.50 |
| Pontos végeredmény |
Más |
30.00 |
| Pontos végeredmények |
Farul Constanta 3:2, 4:2, 4:3, 5:1 |
14.50 |
| Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény |
Farul Constanta 3:0/4+ |
45.00 |
| Félidő/végeredmény |
Farul Constanta/Farul Constanta |
2.74 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 1 góllal nyer |
3.85 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
2. félidőben |
2.01 |
| Gólszám (pontosan) |
6+ |
12.50 |
| Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.45 |
| Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? |
Igen |
4.60 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.86 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
2.79 |
| Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
1.47 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.14 |
| Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
2.16 |
| Hazai csapat góljainak a száma |
3+ |
3.85 |
| Vendégcsapat góljainak a száma |
3+ |
8.50 |
| Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? |
Farul Constanta |
1.61 |
| Melyik csapat szerez gólt? |
Mindkettő |
1.67 |
| 2. félidő - 1X2 |
Otelul Galati |
3.50 |
| 2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Igen |
3.10 |
| 2. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.20 |
| 2. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.99 |
| 2. félidő - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
3.95 |
| 2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.95 |
| 2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.56 |
Farul Constanta - Otelul Galati
Esemény időpontja: 2026-10-25 15:00:00
Eredmény
Végeredmény: 4 - 3

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!