| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| A mérkőzés győztese |
Chalon sur Saone |
1.25 |
| 1X2 |
Chalon sur Saone |
1.29 |
| Pontszám 164,5 |
Több, mint 164,5 |
1.64 |
| Pontszám 165,5 |
Több, mint 165,5 |
1.68 |
| Pontszám 166,5 |
Több, mint 166,5 |
1.75 |
| Pontszám 167,5 |
Több, mint 167,5 |
1.83 |
| Pontszám 168,5 |
Több, mint 168,5 |
1.91 |
| Pontszám 169,5 |
Több, mint 169,5 |
2.00 |
| Hendikep -5,5 |
Chalon sur Saone -5,5 |
1.55 |
| Hendikep -6,5 |
Chalon sur Saone -6,5 |
1.65 |
| Hendikep -7,5 |
Chalon sur Saone -7,5 |
1.77 |
| Hendikep -8,5 |
Chalon sur Saone -8,5 |
1.90 |
| Hendikep -9,5 |
Chalon sur Saone -9,5 |
2.04 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 166,5 |
Hazai és több |
2.33 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 167,5 |
Hazai és több |
2.38 |
| Hazai csapat - Pontszám 85,5 |
Több, mint 85,5 |
1.64 |
| Hazai csapat - Pontszám 86,5 |
Több, mint 86,5 |
1.68 |
| Hazai csapat - Pontszám 87,5 |
Több, mint 87,5 |
1.81 |
| Hazai csapat - Pontszám 88,5 |
Több, mint 88,5 |
1.95 |
| Vendégcsapat - Pontszám 78,5 |
Több, mint 78,5 |
1.64 |
| Vendégcsapat - Pontszám 79,5 |
Kevesebb, mint 79,5 |
1.84 |
| Vendégcsapat - Pontszám 80,5 |
Kevesebb, mint 80,5 |
1.71 |
| Pontszám tartomány (rendes játékidő) |
Több, mint 180,5 |
4.05 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 10-nél több ponttal nyer |
2.13 |
| Hendikep -7,5 + Pontszám 166,5 |
Hazai és több |
3.40 |
| Hendikep -7,5 + Pontszám 167,5 |
Hazai és több |
3.45 |
| Félidő/végeredmény |
Chalon sur Saone/Chalon sur Saone |
1.53 |
| 1. félidő - Pontszám 81,5 |
Több, mint 81,5 |
1.66 |
| 1. félidő - Pontszám 82,5 |
Több, mint 82,5 |
1.69 |
| 1. félidő - Pontszám 84,5 |
Több, mint 84,5 |
1.94 |
| 1. félidő - Pontszám 83,5 |
Több, mint 83,5 |
1.81 |
| 1. félidő - Hendikep -2,5 |
Chalon sur Saone -2,5 |
1.62 |
| 1. félidő - Hendikep -3,5 |
Chalon sur Saone -3,5 |
1.73 |
| 1. félidő - Hendikep -4,5 |
Chalon sur Saone -4,5 |
1.86 |
| 1. félidő - Hendikep -5,5 |
Chalon sur Saone -5,5 |
2.02 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 83,5 |
Hazai és több |
2.61 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 82,5 |
Hazai és több |
2.56 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 42,5 |
Több, mint 42,5 |
1.59 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 43,5 |
Több, mint 43,5 |
1.76 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 44,5 |
Több, mint 44,5 |
1.96 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 38,5 |
Több, mint 38,5 |
1.59 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 39,5 |
Kevesebb, mint 39,5 |
1.84 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 40,5 |
Kevesebb, mint 40,5 |
1.65 |
Chalon sur Saone - Strasbourg
Esemény időpontja: 2026-10-24 18:30:00
Eredmény
Végeredmény: 106 - 79

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!