| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Crvena zvezda |
1.02 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.03 |
| Kétesély | törölve | |
| Döntetlennél a tét visszajár | törölve | |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
2.26 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és igen |
2.41 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.18 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
2.20 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.54 |
| Gólszám 5,5 |
Kevesebb, mint 5,5 |
1.24 |
| Gólszám |
2-3 |
2.64 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
1.07 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
1.19 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és kevesebb |
2.15 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és kevesebb |
1.55 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.15 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
2.78 |
| Hazai csapat - Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.75 |
| Hazai csapat - Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.32 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
2.34 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.04 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
2.39 |
| 1.félidő/2.félidő - Mindkét csapat szerez gólt |
Nem / Igen |
4.10 |
| Hendikep 0:1 |
Döntetlen |
4.65 |
| Hendikep 0:2 |
Inter Club d'Escaldes |
4.05 |
| Hendikep 0:3 |
Inter Club d'Escaldes |
2.25 |
| Hendikep 0:4 |
Inter Club d'Escaldes |
1.54 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
2.34 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést | törölve | |
| 1. félidő - 1X2 |
Döntetlen |
3.75 |
| 1. félidő - Kétesély |
Crvena zvezda vagy Döntetlen Döntetlen vagy Inter Club d'Escaldes |
1.02 2.50 |
| 1. félidő - Döntetlennél a tét visszajár | törölve | |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.11 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
4.65 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
2.00 |
| 1. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.30 |
| 1. félidő - Gólszám |
0 |
5.25 |
| 1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 |
Döntetlen és kevesebb |
4.95 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.78 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.16 |
| 1. félidő - Hendikep 0:1 |
Inter Club d'Escaldes |
3.40 |
| Szögletszám 7,5 |
Több, mint 7,5 |
1.29 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.03 |
| Szögletszám 8,5 |
Több, mint 8,5 |
1.50 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.03 |
| Szögletszám 9,5 |
Kevesebb, mint 9,5 |
1.79 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.04 |
| Szögletszám 10,5 |
Kevesebb, mint 10,5 |
1.49 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.11 |
| Szögletszám 11,5 |
Kevesebb, mint 11,5 |
1.30 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.22 |
| Szögletek száma |
9-11 |
2.64 |
| Ázsiai Gólszám 3 | törölve | |
| Hazai csapat szögletszám 6,5 |
Kevesebb, mint 6,5 |
1.83 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
2.54 |
| Hazai csapat szögleteinek száma |
5-6 |
3.25 |
| Szöglet hendikep -2,5 |
Crvena zvezda -2,5 |
1.43 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
2.00 |
| Vendégcsapat szögletszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.73 |
| Szöglet hendikep -3,5 |
Inter Club d'Escaldes +3,5 |
1.93 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.80 |
| Vendégcsapat szögleteinek száma |
3-4 |
2.57 |
| Szöglet hendikep -4,5 |
Inter Club d'Escaldes +4,5 |
1.60 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.65 |
| Melyik csapat végez el több szögletet? |
Crvena zvezda |
1.13 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Kevesebb, mint 4,75 |
1.42 |
| 1. félidő - Szögletszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
2.45 |
| Melyik csapat végzi el az első szögletet? |
Crvena zvezda |
1.26 |
| Ázsiai Gólszám 5 |
Kevesebb, mint 5 |
1.31 |
| Büntetőlap-szám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.14 |
| Bamba Dieng kezdőként szerez gólt? | törölve | |
| Lesz kiállítás? |
Igen |
4.05 |
| 1. félidő - Szögletszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.73 |
| Marko Arnautovic kezdőként szerez gólt? | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 5,25 |
Kevesebb, mint 5,25 |
1.27 |
| Büntetőlap-szám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.39 |
| 1. félidő - Szögletszám 5,5 |
Kevesebb, mint 5,5 |
1.37 |
| Ázsiai Gólszám 6 |
Kevesebb, mint 6 |
1.11 |
| Ázsiai Gólszám 5,75 |
Kevesebb, mint 5,75 |
1.18 |
| Büntetőlap-szám 4,5 |
Több, mint 4,5 |
1.85 |
| Ázsiai Hendikep -2 |
Inter Club d'Escaldes +2 |
2.53 |
| Büntetőlap-szám 5,5 |
Több, mint 5,5 |
2.68 |
| Ázsiai Hendikep -1,75 |
Inter Club d'Escaldes +1,75 |
2.44 |
| Büntetőlap-szám 6,5 |
Több, mint 6,5 |
4.05 |
| Ázsiai Hendikep -2,5 |
Inter Club d'Escaldes +2,5 |
2.21 |
| Melyik csapat kap több büntetőlapot? |
Inter Club d'Escaldes |
1.51 |
| Ázsiai Hendikep -2,75 |
Inter Club d'Escaldes +2,75 |
2.01 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 1X2 |
Döntetlen |
2.36 |
| Ázsiai Hendikep -3 |
Inter Club d'Escaldes +3 |
1.81 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.21 |
| Ázsiai Hendikep -3,25 |
Inter Club d'Escaldes +3,25 |
1.65 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Döntetlen 0:0 |
5.00 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.91 |
| Pontos végeredmény |
Crvena zvezda 2:1 |
13.50 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
3.55 |
| Pontos végeredmények |
Crvena zvezda 2:1, 3:1, 4:1 |
4.45 |
| Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény |
Döntetlen 0:0/Crvena zvezda 2:1 |
85.00 |
| Félidő/végeredmény |
Döntetlen/Crvena zvezda |
3.65 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 1 góllal nyer |
6.25 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
2. félidőben |
1.91 |
| Gólszám (pontosan) |
3 |
4.00 |
| Gólszámok |
1-3 1-4 1-5 1-6 2-3 2-4 2-5 2-6 3-4 3-5 3-6 |
2.03 1.47 1.22 1.11 2.39 1.62 1.32 1.18 2.09 1.57 1.37 |
| Az első 10 perc eredménye (0-9:59) |
Döntetlen |
1.27 |
| Mikor lesz az első gól? |
60:00-74:59 |
18.00 |
| Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.13 |
| Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.45 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.79 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
2.76 |
| Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
1.02 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? | törölve | |
| Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? |
Nem |
1.04 |
| Hazai csapat góljainak a száma |
2 |
4.40 |
| Hazai csapat - Gólszámok |
1-2 1-3 2-3 |
2.90 1.75 2.11 |
| Vendégcsapat góljainak a száma |
1 |
2.83 |
| Vendégcsapat - Gólszámok |
1-2 1-3 |
2.24 2.19 |
| Ázsiai Gólszám 6,25 |
Kevesebb, mint 6,25 |
1.11 |
| Ázsiai Hendikep -2,25 |
Inter Club d'Escaldes +2,25 |
2.39 |
| Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? |
Inter Club d'Escaldes |
5.25 |
| Melyik csapat szerez gólt? |
Mindkettő |
2.32 |
| Hazai csapat nyer vagy mindkét csapat szerez gólt | törölve | |
| Döntetlen vagy mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
2.30 |
| Ázsiai Hendikep -3,5 |
Inter Club d'Escaldes +3,5 |
1.53 |
| Vendégcsapat nyer vagy mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
2.34 |
| 2. félidő - 1X2 |
Crvena zvezda |
1.18 |
| 2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Igen |
3.95 |
| 2. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.08 |
| 2. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.42 |
| 2. félidő - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
2.27 |
| 2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
3.50 |
| 2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.57 |
| 2. félidő - Pontos eredmény |
Crvena zvezda 2:1 |
13.50 |
| 2. félidő - Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.16 |
Crvena zvezda - Inter Club d'Escaldes
Esemény időpontja: 2026-11-05 18:45:00
Eredmény
Végeredmény: 2 - 1

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!