| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| A mérkőzés győztese |
Vechta |
1.63 |
| 1X2 |
Vechta |
1.72 |
| Pontszám 171,5 |
Több, mint 171,5 |
1.63 |
| Pontszám 172,5 |
Több, mint 172,5 |
1.69 |
| Pontszám 173,5 |
Több, mint 173,5 |
1.65 |
| Pontszám 174,5 |
Több, mint 174,5 |
1.72 |
| Pontszám 176,5 |
Több, mint 176,5 |
1.87 |
| Pontszám 175,5 |
Több, mint 175,5 |
1.79 |
| Pontszám 177,5 |
Több, mint 177,5 |
1.96 |
| Hendikep -1,5 |
Vechta -1,5 |
1.71 |
| Hendikep -2,5 |
Vechta -2,5 |
1.83 |
| Hendikep -3,5 |
Vechta -3,5 |
1.95 |
| Hendikep -4,5 |
Vechta -4,5 |
2.10 |
| Hendikep -5,5 |
Vechta -5,5 |
2.29 |
| Hendikep 1,5 |
Vechta +1,5 |
1.61 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 173,5 |
Hazai és több |
3.05 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 175,5 |
Hazai és több |
3.10 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 174,5 |
Hazai és több |
3.10 |
| Hazai csapat - Pontszám 89,5 |
Több, mint 89,5 |
1.92 |
| Hazai csapat - Pontszám 86,5 |
Több, mint 86,5 |
1.63 |
| Hazai csapat - Pontszám 87,5 |
Több, mint 87,5 |
1.66 |
| Hazai csapat - Pontszám 88,5 |
Több, mint 88,5 |
1.78 |
| Vendégcsapat - Pontszám 85,5 |
Több, mint 85,5 |
1.65 |
| Vendégcsapat - Pontszám 86,5 |
Több, mint 86,5 |
1.73 |
| Vendégcsapat - Pontszám 87,5 |
Több, mint 87,5 |
1.86 |
| Vendégcsapat - Pontszám 88,5 |
Több, mint 88,5 |
2.02 |
| Pontszám tartomány (rendes játékidő) |
Több, mint 180,5 |
2.28 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 6-10 ponttal nyer |
4.85 |
| Hendikep -2,5 + Pontszám 173,5 |
Hazai és több |
3.50 |
| Hendikep -2,5 + Pontszám 174,5 |
Hazai és több |
3.55 |
| Hendikep -2,5 + Pontszám 175,5 |
Hazai és több |
3.60 |
| Hendikep -1,5 + Pontszám 174,5 |
Hazai és több |
3.50 |
| Félidő/végeredmény |
Chemnitz/Vechta |
5.75 |
| 1. félidő - Pontszám 85,5 |
Több, mint 85,5 |
1.65 |
| 1. félidő - Pontszám 86,5 |
Több, mint 86,5 |
1.70 |
| 1. félidő - Pontszám 87,5 |
Több, mint 87,5 |
1.81 |
| 1. félidő - Pontszám 88,5 |
Több, mint 88,5 |
1.94 |
| 1. félidő - Hendikep -0,5 |
Chemnitz +0,5 |
1.85 |
| 1. félidő - Hendikep -1,5 |
Chemnitz +1,5 |
1.72 |
| 1. félidő - Hendikep -2,5 |
Chemnitz +2,5 |
1.62 |
| 1. félidő - Hendikep 0,5 |
Chemnitz -0,5 |
2.01 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 86,5 |
Vendég és több |
3.65 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 87,5 |
Vendég és több |
3.80 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 42,5 |
Több, mint 42,5 |
1.58 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 43,5 |
Több, mint 43,5 |
1.69 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 44,5 |
Több, mint 44,5 |
1.88 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 45,5 |
Kevesebb, mint 45,5 |
1.57 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 41,5 |
Több, mint 41,5 |
1.56 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 42,5 |
Több, mint 42,5 |
1.67 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 43,5 |
Több, mint 43,5 |
1.85 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 44,5 |
Több, mint 44,5 |
2.08 |
Vechta - Chemnitz
Esemény időpontja: 2026-11-07 20:00:00
Eredmény
Végeredmény: 99 - 90

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!