| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Strasbourg |
1.70 |
| Kétesély |
Strasbourg vagy Döntetlen Strasbourg vagy Auxerre |
1.20 1.20 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Strasbourg |
1.36 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.50 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és igen |
3.05 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.12 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.47 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
2.14 |
| Gólszám 4,5 |
Több, mint 4,5 |
3.45 |
| Gólszám |
6+ |
8.25 |
| Gólszám 5,5 |
Több, mint 5,5 |
5.25 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
1.99 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
2.38 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és több |
3.80 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és több |
6.00 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.11 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.61 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
2.82 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.30 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.43 |
| Vendégcsapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.09 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
1.73 |
| 1.félidő/2.félidő - Mindkét csapat szerez gólt |
Nem / Igen |
3.15 |
| Hendikep 0:1 |
Strasbourg |
2.93 |
| Hendikep 0:2 |
Strasbourg |
5.75 |
| Hendikep 1:0 |
Strasbourg |
1.23 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.31 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.11 |
| 1. félidő - 1X2 |
Strasbourg |
2.22 |
| 1. félidő - Kétesély |
Strasbourg vagy Döntetlen Strasbourg vagy Auxerre |
1.18 1.39 |
| 1. félidő - Döntetlennél a tét visszajár |
Strasbourg |
1.43 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.24 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.25 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.55 |
| 1. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.14 |
| 1. félidő - Gólszám |
1 |
2.56 |
| 1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és kevesebb |
4.05 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.59 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.58 |
| 1. félidő - Hendikep 0:1 |
Döntetlen |
3.20 |
| Szögletszám 7,5 |
Kevesebb, mint 7,5 |
2.96 |
| Szögletszám 8,5 |
Kevesebb, mint 8,5 |
2.23 |
| Szögletszám 9,5 |
Kevesebb, mint 9,5 |
1.77 |
| Szögletszám 10,5 |
Kevesebb, mint 10,5 |
1.48 |
| Szögletszám 11,5 |
Kevesebb, mint 11,5 |
1.30 |
| Szögletek száma |
0-8 |
2.24 |
| Hazai csapat szögletszám 4,5 |
Több, mint 4,5 |
1.59 |
| Hazai csapat szögletszám 5,5 |
Kevesebb, mint 5,5 |
1.62 |
| Hazai csapat szögleteinek száma |
5-6 |
3.10 |
| Vendégcsapat szögletszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.59 |
| Vendégcsapat szögleteinek száma |
0-2 |
3.65 |
| Szöglet hendikep -0,5 |
Strasbourg -0,5 |
1.64 |
| Melyik csapat végez el több szögletet? |
Strasbourg |
1.62 |
| Szöglet hendikep -1,5 |
Strasbourg -1,5 |
2.00 |
| Melyik csapat végzi el az első szögletet? |
Strasbourg |
1.60 |
| Szöglet hendikep -2,5 |
Strasbourg -2,5 |
2.51 |
| 1. félidő - Szögletszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
2.44 |
| Szöglet hendikep 0,5 |
Strasbourg +0,5 |
1.40 |
| 1. félidő - Szögletszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.72 |
| 1. félidő - Szögletszám 5,5 |
Kevesebb, mint 5,5 |
1.36 |
| Kezdőként hány gólt szerez? |
Archer, Cameron 1+ Essugo, Dario 1+ Harder, Conrad 1+ Yassine, Gessime 1+ Yassine, Gessime 2+ |
2.62 5.50 2.35 3.50 18.00 |
| Büntetőlap-szám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.06 |
| Kezdőként hány gólpasszt ad? |
Faivre, Romain 1+ Oso 1+ Oso 2+ Yassine, Gessime 1+ |
6.50 4.65 28.00 3.75 |
| Büntetőlap-szám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.25 |
| Kezdőként büntetőlapot kap? |
Faivre, Romain 1+ Makosso, Christ 1+ Sy, Lamine 1+ |
6.50 4.15 3.70 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.05 |
| Büntetőlap-szám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.62 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.14 |
| Büntetőlap-szám 4,5 |
Több, mint 4,5 |
2.32 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.18 |
| Büntetőlap-szám 5,5 |
Több, mint 5,5 |
3.55 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.32 |
| Melyik csapat kap több büntetőlapot? |
Auxerre |
2.09 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.57 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 1X2 |
Auxerre |
2.76 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
1.74 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.29 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
1.94 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.53 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
2.45 |
| 1. félidő - Büntetőlap-szám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.14 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Több, mint 4 |
2.98 |
| Lesz kiállítás? |
Igen |
3.80 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Több, mint 4,25 |
3.20 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Több, mint 4,75 |
4.10 |
| Ázsiai Gólszám 5 |
Több, mint 5 |
5.00 |
| Ázsiai Gólszám 5,25 |
Több, mint 5,25 |
5.25 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Strasbourg +0 |
1.36 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
Strasbourg -0,25 |
1.56 |
| Ázsiai Hendikep -0,5 |
Strasbourg -0,5 |
1.75 |
| Ázsiai Hendikep -0,75 |
Strasbourg -0,75 |
1.95 |
| Ázsiai Hendikep -1 |
Strasbourg -1 |
2.28 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Strasbourg 1:0 |
3.80 |
| Pontos végeredmény |
Strasbourg 5:1 |
50.00 |
| Pontos végeredmények |
Strasbourg 3:2, 4:2, 4:3, 5:1 |
10.00 |
| Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény |
Strasbourg 1:0/4+ |
14.00 |
| Félidő/végeredmény |
Strasbourg/Strasbourg |
2.51 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 2-nél több góllal nyer |
6.25 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
2. félidőben |
1.96 |
| Gólszám (pontosan) |
6+ |
7.25 |
| Gólszámok |
1-6 2-6 3-6 4-6 5-6 |
1.07 1.19 1.51 2.25 4.30 |
| Az első 10 perc eredménye (0-9:59) |
Döntetlen |
1.18 |
| Mikor lesz az első gól? |
30:00-félidőig |
4.45 |
| Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.30 |
| Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.20 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páros |
1.76 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
2.35 |
| Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
1.39 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.19 |
| Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? |
Nem |
1.56 |
| Hazai csapat góljainak a száma |
3+ |
2.95 |
| Hazai csapat - Gólszámok |
4+ |
5.50 |
| Vendégcsapat góljainak a száma |
1 |
2.46 |
| Vendégcsapat - Gólszámok |
1-2 1-3 |
1.47 1.32 |
| Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? |
Strasbourg |
1.56 |
| Melyik csapat szerez gólt? |
Mindkettő |
1.49 |
| Hazai csapat nyer vagy mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.11 |
| Döntetlen vagy mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.40 |
| Vendégcsapat nyer vagy mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.31 |
| 2. félidő - 1X2 |
Strasbourg |
2.05 |
| 2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Igen |
2.64 |
| 2. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.14 |
| 2. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.73 |
| 2. félidő - Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
3.20 |
| 2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.43 |
| 2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.79 |
| 2. félidő - Pontos eredmény |
Más |
6.25 |
Strasbourg - Auxerre
Esemény időpontja: 2026-11-01 15:00:00
Eredmény
Végeredmény: 5 - 1

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!