| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| A mérkőzés győztese |
Manresa |
1.39 |
| 1X2 |
Döntetlen |
13.00 |
| Pontszám 182,5 |
Több, mint 182,5 |
1.66 |
| Pontszám 183,5 |
Több, mint 183,5 |
1.68 |
| Pontszám 184,5 |
Több, mint 184,5 |
1.76 |
| Pontszám 185,5 |
Több, mint 185,5 |
1.83 |
| Pontszám 187,5 |
Több, mint 187,5 |
2.00 |
| Pontszám 186,5 |
Több, mint 186,5 |
1.91 |
| Hendikep -2,5 |
Obradoiro Monbus +2,5 |
2.14 |
| Hendikep -3,5 |
Obradoiro Monbus +3,5 |
2.04 |
| Hendikep -4,5 |
Obradoiro Monbus +4,5 |
1.88 |
| Hendikep -5,5 |
Obradoiro Monbus +5,5 |
1.74 |
| Hendikep -6,5 |
Obradoiro Monbus +6,5 |
1.62 |
| Hendikep -7,5 |
Obradoiro Monbus +7,5 |
1.52 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 184,5 |
Hazai és több |
2.75 |
| A mérkőzés győztese + Pontszám 185,5 |
Hazai és több |
2.69 |
| Hazai csapat - Pontszám 93,5 |
Több, mint 93,5 |
1.65 |
| Hazai csapat - Pontszám 94,5 |
Több, mint 94,5 |
1.76 |
| Hazai csapat - Pontszám 95,5 |
Több, mint 95,5 |
1.89 |
| Vendégcsapat - Pontszám 89,5 |
Több, mint 89,5 |
1.70 |
| Vendégcsapat - Pontszám 90,5 |
Több, mint 90,5 |
1.82 |
| Vendégcsapat - Pontszám 91,5 |
Több, mint 91,5 |
1.96 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 1-5 ponttal nyer |
4.30 |
| Hendikep -5,5 + Pontszám 185,5 |
Vendég és több |
3.60 |
| Hendikep -4,5 + Pontszám 185,5 |
Vendég és több |
3.85 |
| Hendikep -4,5 + Pontszám 184,5 |
Vendég és több |
3.60 |
| Félidő/végeredmény |
Obradoiro Monbus/Döntetlen |
25.00 |
| 1. félidő - Pontszám 88,5 |
Kevesebb, mint 88,5 |
1.96 |
| 1. félidő - Pontszám 89,5 |
Kevesebb, mint 89,5 |
1.83 |
| 1. félidő - Pontszám 90,5 |
Kevesebb, mint 90,5 |
1.71 |
| 1. félidő - Hendikep -0,5 |
Obradoiro Monbus +0,5 |
2.03 |
| 1. félidő - Hendikep -1,5 |
Obradoiro Monbus +1,5 |
1.94 |
| 1. félidő - Hendikep -3,5 |
Obradoiro Monbus +3,5 |
1.65 |
| 1. félidő - Hendikep -2,5 |
Obradoiro Monbus +2,5 |
1.78 |
| 1. félidő - 1X2 + Pontszám 89,5 |
Vendég és kevesebb |
4.45 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 44,5 |
Kevesebb, mint 44,5 |
2.13 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 45,5 |
Kevesebb, mint 45,5 |
1.90 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 47,5 |
Kevesebb, mint 47,5 |
1.57 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 46,5 |
Kevesebb, mint 46,5 |
1.71 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 42,5 |
Kevesebb, mint 42,5 |
2.05 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 43,5 |
Kevesebb, mint 43,5 |
1.83 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 44,5 |
Kevesebb, mint 44,5 |
1.65 |
Manresa - Obradoiro Monbus
Esemény időpontja: 2026-11-07 18:00:00
Eredmény
Végeredmény: 73 - 73

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!