| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| Pontszám 145,5 |
Több, mint 145,5 |
1.65 |
| Pontszám 146,5 |
Több, mint 146,5 |
1.72 |
| Pontszám 147,5 |
Több, mint 147,5 |
1.80 |
| Pontszám 148,5 |
Több, mint 148,5 |
1.89 |
| Pontszám 149,5 |
Több, mint 149,5 |
1.99 |
| Hendikep 32,5 |
Flammes Carolo Ardennes -32,5 |
1.61 |
| Hendikep 38,5 |
Flammes Carolo Ardennes -38,5 |
1.61 |
| Hazai csapat - Pontszám 53,5 |
Több, mint 53,5 |
1.80 |
| Hendikep 33,5 |
Flammes Carolo Ardennes -33,5 |
1.70 |
| Hendikep 39,5 |
Rapid Bukarest +39,5 |
1.91 |
| Hazai csapat - Pontszám 55,5 |
Több, mint 55,5 |
2.22 |
| Vendégcsapat - Pontszám 91,5 |
Több, mint 91,5 |
1.53 |
| Hendikep 34,5 |
Flammes Carolo Ardennes -34,5 |
1.80 |
| Hendikep 40,5 |
Rapid Bukarest +40,5 |
1.80 |
| Vendégcsapat - Pontszám 93,5 |
Több, mint 93,5 |
1.74 |
| Hendikep 35,5 |
Flammes Carolo Ardennes -35,5 |
1.92 |
| Hendikep 41,5 |
Rapid Bukarest +41,5 |
1.70 |
| Pontszám tartomány (rendes játékidő) |
161-170 között |
5.75 |
| Hendikep 36,5 |
Flammes Carolo Ardennes -36,5 |
2.05 |
| Hendikep 42,5 |
Rapid Bukarest +42,5 |
1.61 |
| Hazai csapat - Pontszám 54,5 |
Több, mint 54,5 |
1.51 |
| 1. félidő - Pontszám 74,5 |
Több, mint 74,5 |
1.72 |
| Hazai csapat - Pontszám 51,5 |
Több, mint 51,5 |
1.51 |
| Hazai csapat - Pontszám 56,5 |
Több, mint 56,5 |
1.80 |
| 1. félidő - Pontszám 75,5 |
Több, mint 75,5 |
1.85 |
| Hazai csapat - Pontszám 58,5 |
Több, mint 58,5 |
2.20 |
| 1. félidő - Pontszám 76,5 |
Több, mint 76,5 |
1.99 |
| Vendégcsapat - Pontszám 89,5 |
Több, mint 89,5 |
1.62 |
| Vendégcsapat - Pontszám 88,5 |
Több, mint 88,5 |
1.52 |
| 1. félidő - Hendikep 20,5 |
Flammes Carolo Ardennes -20,5 |
1.64 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 26,5 |
Több, mint 26,5 |
1.77 |
| Vendégcsapat - Pontszám 90,5 |
Több, mint 90,5 |
1.74 |
| Vendégcsapat - Pontszám 92,5 |
Több, mint 92,5 |
2.03 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 27,5 |
Több, mint 27,5 |
2.04 |
| Vendégcsapat - Pontszám 95,5 |
Több, mint 95,5 |
2.02 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 47,5 |
Több, mint 47,5 |
1.64 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 48,5 |
Több, mint 48,5 |
1.81 |
| Félidő/végeredmény |
Flammes Carolo Ardennes/Flammes Carolo Ardennes |
1.01 |
| 1. félidő - Pontszám 73,5 |
Több, mint 73,5 |
1.65 |
| 1. félidő - Hendikep 17,5 |
Flammes Carolo Ardennes -17,5 |
1.66 |
| 1. félidő - Hendikep 21,5 |
Flammes Carolo Ardennes -21,5 |
1.76 |
| 1. félidő - Hendikep 18,5 |
Flammes Carolo Ardennes -18,5 |
1.79 |
| 1. félidő - Hendikep 22,5 |
Flammes Carolo Ardennes -22,5 |
1.91 |
| 1. félidő - Hendikep 19,5 |
Flammes Carolo Ardennes -19,5 |
1.94 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 25,5 |
Több, mint 25,5 |
1.56 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 28,5 |
Több, mint 28,5 |
1.86 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Pontszám 29,5 |
Több, mint 29,5 |
2.16 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 45,5 |
Több, mint 45,5 |
1.58 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 46,5 |
Több, mint 46,5 |
1.74 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Pontszám 49,5 |
Több, mint 49,5 |
2.02 |
Rapid Bukarest - Flammes Carolo Ardennes
Esemény időpontja: 2026-11-03 18:30:00
Eredmény
Végeredmény: 64 - 103

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!