Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Jobban játszott a Ferencvàros idegenben mégis az a Dibusz és a kapufa találkozása pechesen alakul szerintem simán fordítanak és mára egy letjátszandó visszavàgó marad.
Nagy a tét mindenki védi a kapuját és senki nem kockáztat.
Ma ezért aki vezetèst szerez feladja a leckét a másiknak.
Onnan lesz jó a meccs!
A Ludogorec nem talált otthon kaput,itt ma könnyen lehet a premier góllal párosul és borul minden.
Fèlideig kiderül képesek meglepni Dibuszt vagy sem.
Noah idegenbeli meccsen is amikor azt a szépségdíjas öngólt összehozták tudtak fordítani,ma újra kell az a recept.
tippszelvény
FTC - Ludogorec Razgrad
Nem
Plusz Dibusz és Cissé az El-re a garancia.(Tavaly szintèn sokat tettek a kiesèsért ekkor)
tippszelvény
FC Köbenhavn - FF Malmö
Több, mint 1,5
Tovább gondolván meg két forgatókönyv amit reálisnak làttam.
Az egyik a Helsinki amint betalál rögtön lövi a màsodikat,részben bejött.
A másik az Ilves góljára felpaprikázódnak a hazaiak és tíz percen belül kiegyenlítenek.
Ez lett ami érvényesült és a gyors válaszal a még gyorsabb fordításuk után kinyílt az olló.
Különben ez a párosítás a rájátszásban hasonló gólgazdag meccseiket várom.
Nem véletlenül szórják a gólokat egymás elleniken.
Ezeken a támadók érvényesülnek.
Itt 15 perc leforgása alatt összehoznak bármikor 3-4gólt.
Sok rossz rajtom utàn a bátrabb Mennyei tipp amiben volt egy kis félsz,bár az a DVTK védelem sokat segít mégis a jàtèkvezetès miatt ebben volt rizikó.
Tegnapi 1.16-os bombád után a mai 1.06 is beesett.👏
Te válaszolj erre!
Nem kell feltètlenül mindig minden fordulóra 1.5-t meghaladót írni.
Nálam két jobb tipp mára ezt a harmadik pihenèst hozta.
Egyrészt 3 forduló maradt az alapszakaszból és a rájátszásra az itt szerzett 3 pont sokat jelenthet.(leginkàbb a vendégeknek mert leszakítaná a Helsinkit 4 pontról 7-re)
2.melyik talál három pontot két nyeretlen meccs után?
tippszelvény
Helsinki JK - Ilves
Több, mint 1,5
tippszelvény
Szeged GA - Karcag
Igen
BL-re hajt mindkèt gárda és nagyon nem mindegy ki viszi a visszavàgót és a tovàbbjutást.(Odavàgón 0-0-ra vègeztek)
Slavia Szófia lassan kezd a Ludogoreccel,oda szintèn nagyon hazai a tippem.
A Dobrudzsát alig verték otthon felforgatott csapattal.
Jelenleg a 36 csapatból 30 ismert amolyan bérletesek.
Abba a hatból négy a Bajnokok ága kapja.(a maradèk két hely a nem bajnoki ágasoké)
Mennyien próbálnak szerencsét azt most nem részletezném.
Ne csodálkozzon senki halasztanak amikor nem kis összegeket nyerhetnek.
Ezt felesleges így összehasonlítani!
Klub VB most idén volt,de nem minden évben van.
Megsúgom például Szoboszlai Poolja szinte ugyanakkor fejezte mint a Ferencvàros.
Mi lesz ott három magyarral?😅
Kiesnek a BL-ben simán?😁
Itt is a Kvalita veletek van!
Gólváltással érdemes operálni!
Ma Köbenhavn után jöhet a Ferencvàros veresége.
Egy ikszre mindenképpen jó a Szpari.
tippszelvény
Nyíregyháza - FTC
Nyíregyháza vagy Döntetlen
Csak minimális néznéd tudnád sok csapat most keresni meg a bevétele zömét és egyàltalàn nem mindegy hol köt ki.
Lásd a Slovan példáját a Ferencvàrost kiejtett dânok annyit hoztak a konyhára amit a Ferencvàros EL továbbjutással sem ért el.
Az EL ugyanyilyen a Konferrencialigához képest.
A BL és EL jól fizet persze mindenki arra a néhány még megmaradt helyre hajt a BL-be hiszen ott van a nagy lóvé.
tippszelvény
MTK - Diósgyőr
Hazai és több
Kijött hogy átfejelhessék rajta.
Az egyik mellè nyúlt a másik feleslegesen jött ki.
Fradika meg eddig is nyelte a gólokat.
Tutista tipp!
A kezdésem már meg lett szünetre.
A veréb tipstert nem zavarja a BL visszavàgójuk ami miatt ma kevèsbè élesek lehetnek.(Kissé szoros 0-0-ról várják a svéd bajnokot)
Ràadàsul hibátlanul rajtolnak rögtön három bajnokin.
Minden jel arra utalt itt nem lesz hazai siker.
Szerintem itt nyernek!
Ebben ideàlis partner a Debrecen.
Báránynak Zalaegerszegen meg lettek a góljai a 10.fordulóig,Dzsudzsi ívelget rendesen.
Én kapusoknál alkalmaznám bemelegítésnél.
Szuhodovszky amióta eljött a Kecsótól azóta három jobb meccse nem volt.
Vele az emlèkezetes pont volt csapata kárára talált be hosszú góltalan szériáját megszakítva amivel pontot mentett.
Lang vagy ez a kolumbiai fiú szintèn öngólpasszos.
Valamelyik ad egy Dibuszos labdàt!
Itt az még a vendégeket is meglepte.
NB2-es Messi(Mihály) ma lecsap!
Nem véletlenül igazolták le a Kecsótól!
Gyollai meg egy jó kapus.
Benne bízom a leginkàbb ezèrt gondolom ezt hazainak.
tippszelvény
Kazincbarcika - DVSC
Kazincbarcika
tippszelvény
MTK - Diósgyőr
MTK
Nyíregyháza - FTC
Nem
Kazincbarcika - DVSC
Igen
Jobban hittem csapatainkban,de a Paks a nagy csalódás.
Nb3-as játékkal kaptak ki!
Paks újra Mariborral vívott meccseken juthat tovàbb míg az ETO valami 5-4-es összesítéssel.(mai 3-3 után hazai 2-1)
Bármi lehet ezeken!
A sorsolásukat látva csak az a kérdés ki fog a playoffban kiesni èppen lemaradni a Konfettibe jutásról.
De ki?
Paks kikapott Kolozsvàron 3-0-ra és a Zsitomir már a Santa Coloma elverte 2-1-re Eperjesen.
Náluk lényegesen jobban védekezik a Paks ezért favoritok nálam.
Utána a Fiorentina jöhet,de tavaly a Pushcash majdnem kiejtette a nyaralásból alig vsssztért digókat.
tippszelvény
Polisszja Zsitomir - Paks
Igen