Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Törölték a mérkőzést,portugáloknál lassan ez hagyomány már.
Ez előtt nem sokkal egy Sporting meccs maradt el.
Ezért hazai a tippem,bár Mance komoly veszélyt jelent.
Egy 3-1-re jók!
tippszelvény
Puskás Akadémia - ZTE
Hazai és több
Nem adtam arra sokat 1-2-nél rendes játékidőben nyernek,ezzel együtt a Bayernak kedvezett ez a maximális erőbedobással játszó Leverkusen.
Ide annyit Chelsea miatt ezt inkább tartom egy sima vendégnek mint egy szoros hazai 2-1-nek.
Chelsea a Ligakupában sem véletlenül döntős.
A bajnokikra tehetnek magasról,legutóbb a Pool csipkézte ki a hálójukat.
Villa BL Indulása lassan elérhető közelségbe kerül míg a Chelsea az utolsó fordulóban még az élvonalbeli tagságáért küzd.
Amióta az "oroszt" elkergették teljesen szétesett a Chelsea.
A keretbe nem gyenge középszerű játékosok alkotják.
Ligakupában ha nyernek elérik a nemzetközi porondon ami idén a maximum.
tippszelvény
Aston Villa - Chelsea
Chelsea
Fehérvári csapat nagyon ki lett herélve míg a Várda alapból gyenge.
Igazi egy gólos meccs!
tippszelvény
Kisvárda - Fehérvár
Kevesebb, mint 2,5
A virtuális játékok bajnoka címet mindenesetre megszavaztam neked.
Ez a mai biztosabb tipp amint látom,de voltak kettő felettiek amiket behúztál.
Előzővel számolva tiéd a leghosszabb hibátlan tippsorozat.
Ehhez is gratulálok!
Szép szorzóval fogod meg!
A gyengélkedők mindig egymás ellen mutatják meg a tudásukat.
A bajorok akkor dörzsölik a tenyerüket igazán.
Xabi Alonso sem százas!
Felküldi a legjobbjait és mégis szenvednek.
Most egyenlítettek nagy nehezen!
Hétvégén a pihent ám gyatra formában lévő Bayernak nagy esélyt adnak az előzésre.
Aberdeen oldaláról Miovszkit bemondtam és betalált,Stuttgart vezet félidőben úgy nem tartalékolos László Csabi Alonso csapata.(ő a szakértő a sport-én pont)
Egyértelműen felfelé ívelt a pályája akár Zivzivadze.
A szerbet még búcsúzóul megkergetik egy mai vereségnél.
Törökországban kötelező a sok gólra számolni,elég jól jönnek a kupában a gólok.
Két élvonalbeli csatáján ez házi feladat.
Ifi BL magyar vonatkozású is a meccs a dánoknál pallérozodik az új Szoboszlaink,sok góllal operáltak.
Ehhez a Lipcse szintén partner.
Fontos megegyezni itt egy meccsen dől el a továbbjutás nincsen visszavágó.
A végére egy Koreai rutin munka,Jordánia jó sorsolását kihasználtság,de ma a vérzivataros ágon szereplő és kicsit a játékvezetés is támogató Dél-Korea nagy falat lesz(Ausztrália ellen 9 perces hosszabbítás végén kapott büntető el jöttek vissza,szaúdiak szintén már az öltözőbe ünnepelték a továbbjutást amikor egyenlített Korea)
tippszelvény
Jordánia - Dél-Korea
Dél-Korea
Karagümrük - Samsunspor
Több, mint 2,5
U19Midtjylland - U19RB Leipzig
Több, mint 3,5
Az elkeseredettek csatáján gólváltást várok.
Glasgow-ban Miovszki újra lecsap,amióta elment az MTK-ból szórja a gólokat.
Rangers szerintem ezzel együtt nyer mégis a vendég gól sokat dob a szorzón.
tippszelvény
Leverkusen - VfB Stuttgart
Több, mint 0,5
Újpest - DVSC
Igen
Rangers - Aberdeen
Igen
Az bajnoki döntő lesz!
El-ben is állnak még!
Kellenek a gyógyszereik számukra!
Nagyon ikszes meccs ez,Újpest otthon összekapja magát különben lebontják a stadiont.
tippszelvény
Újpest - DVSC
Igen
Bajnokin sem sétagalopp hát még a kupában.
Nálam Stuttgart a nyerő itt.
Nem gondolok nagy különbséget ezen a meccsen két élcsapat csatája.
tippszelvény
Spanyolország - Görögország
Görögország +4,5
Jó tavaly kikaptak amikor már nem volt tétje és bajnok volt a City,de a korábbi hazai vereségük még éles meccsen lett meg.
A fene tudja mire képesek most is!
tippszelvény
Zaragoza - Sp. Gijon
Több, mint 1,5
Mást ne mondjak a hétvégén az Ajka sikerét nem értékelem túl hisz a Budafok nagyjából az utolsó 10 meccsén egyszer nyert.
Az Ajka tavaly harmadik volt a gyengélkedése meglepetés,mégis lehet nem tud benn maradni.
Szeged egy rakat ikszet játszott,nagyon nem kívánják a feljutást.
Őket is lesöpri otthon a Vasas!
tippszelvény
Vasas - Szeged GA
Vasas
A két feljutó a Nyíregyháza és Győr tudna mesélni erről.
4-0 és 6-0 volt!
Szuperkupa volt amikor egyik sem kapott lapot.
Tömegverekedésben bízhat az!
Nekem az felettébb furcsa Kövesden a Ferencvárostól-Kozármislenyig mindenki megfordult edzőtáborozni.
Az első és másodosztály zöme itt készült.
Az új Telki született!
Ez nem volt véletlen és a kapott pénzeket felhasználva megveszik legalább a Var szobát.
Furcsa lesz ha nem lesz semmi furcsaság a meccseiken.