Vác_all_in

Regisztrált: 4 éve
Hozzászólások száma: 4063 db
Tippek száma: 1101
Havi pontszám14610
Aktuális havi ROI-26.95 %

Hozzászólások

Vác_all_in 2024-12-31 19:10:12
...

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2025.01.01. 03:00
Phoenix - Memphis
A mérkőzés győztese
Phoenix
1.48 112 - 117
Tét 1000
Kihagyott nyeremény 1480
Vác_all_in 2024-12-31 19:09:43
...

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2024.12.31. 21:00
Indiana - Milwaukee
A mérkőzés győztese
Milwaukee
1.76 112 - 120
Tét 1000
Nyeremény 1760
Vác_all_in 2024-12-31 16:52:34
Sikerekben, szeretném gazdag, boldog újévet kívánok mindenkinek 🥂🍹🍸🥃🍻🍺
Vác_all_in 2024-12-30 15:31:46
Éppen hogy csak ránéztem, mert siettem, és azt hittem, hogy összesítve
Vác_all_in 2024-12-30 15:31:10
Sajnos eléggé figyelmetlen vagyok mamám elvesztése óta, és emiatt is volt a tegnapi hibák is 💔
Vác_all_in 2024-12-30 13:14:10
6
98,29
3:4 Aspinall
Bunting
157
17
Vác_all_in 2024-12-30 00:29:56
Azt hiszem, Peter Wright szereti az elmejátékokat, de ez nálam nem működik. Mindössze egy világbajnoki cím választ el attól, hogy majdnem lefedjem az ő eddigi teljesítményeit, és 25 évvel fiatalabb vagyok nála...

Amúgy nem rosszból, de ekkora pofával, hogy lehet nyilatkozni? Eddig se volt a kedvencem, de most az egyik legutáltabb lett számomra...

Wright győzelmét meg megkönnyeztem💚🔥💪
Vác_all_in 2024-12-30 00:06:32
A két legnagyobb kedvencem jutott be elsőnek, és másodiknak a negyeddöntőbe💚🔥💪
Vác_all_in 2024-12-30 00:01:54
Második mondatot még az idős gyűjtősbe írtam tegnap
Vác_all_in 2024-12-30 00:01:24
Ott vaaaaaaaaan 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Wright győzelmének nagyon szurkolok.... TV max hangerőn 🔥🔥🔥

Végül be is jött 💚💚💚💚💚

TE JOOOOOOOOOOO ÉG 💚💚💚💚
Vác_all_in 2024-12-29 23:51:11
Wright győzelmének nagyon szurkolok.... TV max hangerőn 🔥🔥🔥
Vác_all_in 2024-12-29 20:37:28
Ez HV akart lenni csak a telefon belejavított csak nem vettem észre mielőtt beküldtem, de ha nem fogadott el abban az esetben ha jön azt is megértem, mert ugyan úgy lehet persze VV is
Vác_all_in 2024-12-29 20:37:19
Köszönöm a figyelmeztetést

Humphries... Bár így már nem biztos, hogy el lesz fogadva
Vác_all_in 2024-12-29 13:24:25
5
Doets 4:3
17
TV
Price
157
Vác_all_in 2024-12-28 20:09:21
Három jó válaszom lehetett volna... Jegyzetekbe fel lett írva, de ide meg úgy voltam majd később beküldöm... Hát ez lett a vége...

Nem
Igen
Igen
Vác_all_in 2024-12-27 17:55:19
Hát csak ha fordít akkor 3:0-ról...nekem ez a 3:1 sehogy se jön a számra, de értem amit mondasz
Vác_all_in 2024-12-27 16:58:25
Miért jön mindenki a 3:1-el mikor 3:0-ra is vezetett?
Vác_all_in 2024-12-27 16:57:09
Clayton-Gurney meccsen hányszor fogják még elmondani, hogy Clayton 3:1-re vezett??? Ezt azért kérdezem, mert volt az 3:0 is 😂😂😂
Vác_all_in 2024-12-27 13:15:34
Heta
Gurney
Bunting
Price
Wright
Humphries
Vác_all_in 2024-12-27 00:07:03
Ahogy Wright-t is... Nekem ők a kedvenceim
Vác_all_in 2024-12-27 00:06:50
Na melyik játékos tudja legjobban fogyasztani a felszedett súlyt? Szerintem ma lesznek meglepetések... Én ettem, mit az állat, és még csak bűntudatom sincsen 😂

Price-t én féltem, ahogy Wright-t is... Nekem ők a kedvenceim
Vác_all_in 2024-12-27 00:05:08
Price-t én féltem ma
Vác_all_in 2024-12-27 00:04:56
Na melyik játékos tudja legjobban fogyasztani a felszedett súlyt? Szerintem ma lesznek meglepetések... Én ettem, mit az állat, és még csak bűntudatom sincsen 😂
Vác_all_in 2024-12-24 01:22:55
Nagyszüleim Karácsonya

Nézd! Betlehemi csillag száll az égen.
Gyere! Elmesélem milyen volt régen.

Jégvirág roppant a hideg reggelen.
Beköszöntött a tél, lassan, csendesen.
Kint már fél méteres hó pihent délben.
Horgászbotok csücsültek a kásás lékben.

Fájó kézzel is csúsztunk a kemény jégen.
Le is fagyott az orcánk a hideg szélben.
Mi még is mentünk ródlizni a hegyre.
Sebesen, boldogan, hangosan nevetve.

Nem voltak hangok, hisz mindenki pihent.
Csak egy őzet láttam, ahogy a fának nekiment.
Szénától roskadozik az etető,
Mert nincsen most az állatoknak legelő.

Oly bágyadtan néznek ránk a kopasz fák,
Mint az egyeseket kapó csacsi diák.
Gyerünk! Fussunk haza a lemenő napban.
Kiáltottam, mint egy menekülő szarvas.

Ahogy átléptük a festett küszöböt.
Látták rajtunk a fülig érő örömöt.
S mire levettük a vizes kapcát.
Meleg futotta át szüleink arcát.

Amíg a sparhelten készült a pónaszupa.
Addig tea került a poharunkba.
Öntött kiflit úgy pakoltuk a hasunkba,
Hogy festettünk egy kis mákot az arcunkra.

Szeretet lobogott a gyertya fényben.
Sokan voltunk egy asztalnál, csomó széken.
Ezek után loptunk pár cukrot a fáról,
De sajnos lebuktunk a kopasz ágtól.

Este a petróleum lámpa alatt.
Úgy snapszereztünk, akár egy fáradt angyal.
Aztán mikor az őseid álomba tértek.
Kiosontunk egy hócsatára a rétre.

Nem az ajándékról szól a Karácsony.
Csak a szeretetről, ami bennünk táncol.
Ez a mi történetünk kis unokánk.
Most már velünk írod tovább a csodát.

Sosem felejtem el a meséteket.
Hiszen szívből szeretlek benneteket.









Na akkor így 🙏
Vác_all_in 2024-12-24 01:09:51
Nem lesz jó a link...