2020.12. 15.

Darts Vb 1. nap

West-Gilitwala, Beaton-Portela, Jeff Smith-Barry

A mai nap kezdetét veszi a 2021-es darts világbajnokság. Minden nap érkezem egy rövid összefoglalóval és egy fő tippel. Az első körben van naponta egy negyedik meccs is, de ezek kiléte ismeretlen egyelőre (a 3 selejtezős győztesből valaki mindig lejátszó este a következő körös meccsét egy kiemelt ellen).

West-Gilitwala: West nevével mindig találkozunk a VB-n, 1-2 kört tud általában hozni. Ellenfele ismeretlen még a nagyobb dartsrajongók számára is. Fogadás szempontjából a 180 5,5 undernek látom értelmét. Ha Gilitwala 1,5 alatt marad, jönni fog. Már szettekre játsszák a selejtező kört is, ez picit hátrányt jelent.

Beaton-Portela: Bronze Adonis Beaton 56 évesen sem kopott ki a mezőnyből, tavaly a nyolcaddöntőig jutott. Brazil ellenfele általában elhasal a selejtező körben. Ma is ezt várom, Beaton megy tovább.

Jeff Smith-Barry: Rutin vs. fiatalos lendület. Smith 45, Barry 18 esztendős. Egyikőjük sem nevezhető sztárnak, de ettől még izgalmas meccset vívhatnak. 50-50-re adják szinte az esélyeket, Barry +1,5 1,45-ért játszható opció.

Fő tippem : Beaton győz 1,25 ( megpróbálok a NFL-hez hasonlóan egy kiemelt tippet hozni, amit ki lehet próbálni folyamatos all innal pár napig, mindent nem lehet eltalálni így nem mindig lesz fő ajánlat, de összefoglalót minden napra tervezek).