2025.11. 20.

NFL 12. forduló: TNF

NFL 12. forduló: TNF

Texans-Bills találkozóval indul a 12. játékhét

 

Üdv NFL rajongók!

 

Mérleg 18-8

Simázott a Cowboys

 

Houston-Buffalo

1x2 V

1,43

 

  • No Stroud, no problem? Zsinórban harmadjára is Mills kezd a Texansnál Stroud kidőlése miatt, 2/2, amikor a csereirányító kezdett. Érdekes, hogy a Jaguars ellen a sírból tudtak nyerni, a Titans ellen meg vért izzadtak a sikerért. Őrület a liga amúgy is, de itt Houstonban mostanában minden fordítva történik. A csapat ereje a védekezésben rejlik, 16.3 pontot kapnak átlagban, a 163 kapott a legkevesebb az NFL-ben és az átlagot csak az babrálná el, ha legalább 30-at szerezne ma az ellenfél. Érdekes alakulat, hisz Nico Collins és Stroud kettőse, a múlt arra utalt szezon előtt, hogy a támadóoldalon lesz a hangsúly, de valahogy ez nem jött össze, ráadásul Tank Dell is hiányzik egész évben. Egyszer lépte át Stroud a 300 passzolt yardot idén! Visszatérve a védelemre, összesen háromszor engedték az ellenfélnek, hogy eljusson 20 yardig. Mélyen most nem megyek bele a keretbe, de Will Anderson kérdőjeles státusza pici aggodalomra ad okot, a tavaly előtti 1/3-as DE zsinórban 5 meccs óta jegyez sacket, a szezon első három mérkőzésén is megvolt fejente 1-1, a két etap közt mindössze egy két meccses szünet. Szükség lesz ma rá.
  • A Buffalon mostanában nem lehet kiigazodni, a KC legyalulása után betliztek Miamiban, majd 44 pontot raktak a táblára a Bucs védelemnek Allen 3 passzolt és 3 futott touchdownjával. Majdnem 30 pontot átlagol a csapat, de most egy bitang erős védelmét kéne felőrölni, sőt talán a legjobbat. Láttunk Allentől megakadást párszor, olyankor viszont nagyon homályon a Bills (lásd a 3 vereség). Ha minden igaz nem lesz Kincaid (ismét), Samuel és a nemrég igazolt Hardman sem, így Shakir hamar főszereplővé válhat újra a csapatnál, na meg a semmiből előkotort, legutóbb brillírozó Shaversre is szükség lesz.
  • 5-5 a Houston, nekik most jön a sorsolás kegyetlen rész, sőt a szezon hátralévő felének 80% nehéz, mindezt Millsel kéne túlélni...0-3-ról szépen felálltak, de nem hiszem, hogy révbe érnek. Ma eldől a sorsuk, ha ezt valahogy behúznák az némi reményt adhat, bár szinte fix, hogy csak a wild cardra lesz esélyük. A Buffalo mérlege 7-4, viszont van hova iparkodniuk, mert a Pats elleni visszavágóig nem kerülhetnek 1 W-nél nagyobb hátrányba. A playoffal talán nem lesz gond, mert van 3 künnyűnek ígérkező találkozó a sorsolásban, az már 10 győzelem, de ennél nagyobb céljaik vannak. A baj, hogy eközben a New Englandnek van a legkönnyebb menetrendje idén...
  • Érdekes csata lesz a Texans defense és a Bills offense között, itt dőlhet el minden. Ha eljut a szokásos 30-ig a vendég gárda akkor sima siker, ha nem érnek 20 fölé akkor esélyesebb a Houston. Tud káoszt teremteni Allen fejében a Houston, vagy jön az MVP forma Joshtól?
  • Nem szeretem a TNF meccseket, mert átlalában elkaszálják a tippemet. Valahogy ez a hétközbeni találkozó mindig furán alakul, a kis csapatok feltámadnak, a nagyok megkergülnek, a labda össze-vissza pattog. Nem is megyek bele nagy okoskodásokba, néztem a 2,5 FG overt 1,38-ért, de attól is félek, az Allen 1,5 TD passz overt meghagyom nektek, azt sokan szeretitek. Maradok egy leegyszerűsített gondolatnál, ez bejött az MNF találkozón is. Én úgy gondolom ezt behúzza a Buffalo és kész, 1x2-ben 1,43-ért vihető, de nincsenek meggyőző érveim, aki tud okosat mondani ne tartsa magában.
  • Összeszedtem pár gondolatot még, amik menet közben lemaradtak:
  1. Amikor 30 körül termel a Buffalo, akkor belefér a ramaty védekezés.
  2. Chubb helyét átvette Marks a futóposzton Houstonban, de egyelőre ő sem megoldás.
  3. Cook a vendég running back két lapos mérkőzést hozott a földön, mondanám, hogy ma nyargalhat újra, de ez a Texans D nehezen verhető.
  4. Shavers, Hutchinson, Chubb papíros határa elég alacsony, valaki mostanában előszeretettel dobja be ezeket Tipplapon, ma is érdemes kipróbálni, mert a Texansnál mindenkit elő lehet szedni, Shavers meg nagyot ment múltkor.

 

ÚJ regisztrálóként HÁROMFÉLE BÓNUSZ közül tudsz választani! Segítsd a munkánkat, regisztrálj ITT a Tippmixpróra és választ ki a hozzád leginkább illő bónuszt! 

tipp
Houston - Buffalo
1X2 | Buffalo | 1.47 | (10/10)

kapcsolódó meccs

Houston - Buffalo

2025. 11. 21. 02:15 | NFL Tovább a meccshez

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
Lalika 2025-11-21 07:13:44
Amúgy ilyenkor mindig mosolygok magamban.
Csak eszembe jutnak a nagy szavak amikor egyszer egyszer sikerült bedarálni valamelyik csapatnak a Pats-et.
Itt az új dinasztia acsarkodás...erre a KC 5:5 és a Bills is megmagyarázhatatlan betlikbe fut bele...
Hocika04 2025-11-20 22:04:05
Hajrá

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2025.11.21. 02:15
Houston - Buffalo
Touchdown-ok száma 4,5
Kevesebb, mint 4,5
1.91 23 - 19
Tét 1000
Nyeremény 1910
tomifx 2025-11-20 17:23:19
#17

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2025.11.21. 02:15
Houston - Buffalo
1X2
Buffalo
1.47 23 - 19
Tét 500
Kihagyott nyeremény 735
sdave.93 2025-11-20 12:57:07
12

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2025.11.21. 02:15
Houston - Buffalo
1X2
Buffalo
1.47 23 - 19
Tét 1000
Kihagyott nyeremény 1470

további tippjeink a Rögbi, amerikai futball világából

2025.12. 04. NFL 14.forduló: TNF
Lions-Cowboys mérkőzéssel indul a 14.forduló
Lions-Cowboys mérkőzéssel indul a 14.forduló
2025.12. 01. NFL: MNF
Patriots-Giants találkozóval zárul a forduló
Patriots-Giants találkozóval zárul a forduló
Beindult az NBA, NHL szezon, kövessük együtt a Tipplapon is!
Beindult az NBA, NHL szezon, kövessük együtt a Tipplapon is!