2018.07. 22.

Grúz vízilabdasiker a törökök ellen! Remek szorzó, alacsony kockázattal!

Teljes erőből megy a vízilabda Európa-bajnokság, ahonnan egy remek lehetőséget hoztunk. Medencében a grúz fiúk és a törökök! Lássuk!

Vízilabda EB
Grúzia-Törökország
Grúzia -8,5, 1,80

• Grúzia válogatottja számára most kezdődik az EB. A csoportban a nèmetek elleni meccset sajnálhatják ahol vègig vezettek, az utolsó percekben azonban kicsúszott kezük közül a győzelem. Az olaszok ès mi más kategória vagyunk, de ennek ellenère a grúzo,knak nincs okuk a szègyenkezèsre. Bitadze ès társai ma azzal a Törökországgal meccselnek, amely magasan a leggyengèbb csapat az EB-n.
  • Szegèny törökök több 20 gól feletti verèsbe is belenèztek már ezen az EB-n, teljesen vakon vannak, fizikailag is rendre elfogynak, úszás gyorsaságuk is pocsèk, röviden-tömören nem ez a szint. Az EB előtt egy felkèszülèsi tornán találkoztak a felek akkor 14-el nyertek a grúzok. Azóta nem sok minden változott, főleg nem a törökök javára. Lesz közte 9