Döntetlenszagú meccs a portugál Ligakupából

Ebben a rovatban megpróbálok egy olyan kombinációt összerakni, ami legalább megduplázza a tétünket, de ha a kínálat engedi meg is triplázhatjuk az alapegységünket!

14510   Moreirense - Belenenses    D    1.90
1. félidő - 1X2 - Döntetlen

• Nagyon langyos meccset várok a portugál ligakupából, bár talán lehet ők nem így hívják. A bajnokságban egyik oldal sem fitogtatja az erejét, a hazaiak pl.  kieső zónához tartoznak, de a vendégek utóbbi eredményei is hagynak némi kívánnivalót maga után. Ahogy ilyenkor szokott alaposan felforgatott keretekkel lépnek pályára, pl ebben a csoportban van a Porto is, aki szintén hasonlóan szokott cselekedni, s ez meg is látszik az eredményén. Azt gondolom, hogy két nem túl erős társaság egy olyan rendezvényen, amit nem igazán akarnak most az ünnepek alatt a hátuk közepére sem, nagyon álmosan fog egymásnak ugrani.