Az I csoportban Franciaország, amely 3-1-re legyőzte Szenegált, gyakorlatilag bebiztosíthatja a kieséses szakaszba jutást a második győzelemmel. Ellenben Irak, amely 4-1-re kikapott Norvégiától, már most is nyomás alatt áll, és legalább egy pontra lenne szüksége. Ám a közel-keleti gárda aligha szerzi azt meg a hétfőn, 23 órakor kezdődő találkozón, amelyet az Egyesült Államokban, a philadelphiai Lincoln Financial Fielden rendeznek meg.
Az I csoportban Franciaország, amely 3-1-re legyőzte Szenegált, gyakorlatilag bebiztosíthatja a kieséses szakaszba jutást a második győzelemmel. Ellenben Irak, amely 4-1-re kikapott Norvégiától, már most is nyomás alatt áll, és legalább egy pontra lenne szüksége. Ám a közel-keleti gárda aligha szerzi azt meg a hétfőn, 23 órakor kezdődő találkozón, amelyet az Egyesült Államokban, a philadelphiai Lincoln Financial Fielden rendeznek meg.
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
2 kérdésem lenne feléd:
Veszprém és Vác között meg lesz a 10 különbség?
Ribe-Esbjerg -2,5 hendivel mehet?
Köszönöm válaszod!
Sok szerencsét!
Nézzük ezt a dán meccset. Tavaly a másodosztályt megnyerve került a legmagasabb osztályba a házigazda Randers együttese. Láthatóan nem megy nekik az első osztályban, eddig mindössze egy győzelemre voltak képesek, a tavaly még szintén másodosztályú Tondert múlták felül hazai pályán három góllal. Az eredménytelenségnek edzőcsere lett a vége, a hetedik zakó után menesztették Jesper Holmot, helyét az együttes másodedzője Martin Hjortshot vette át. A válogatott szünetben végig együtt tudtak készülni, csak két emberük volt távol, Stromberg a norvég b válogatottal járt Nyíregyházán, míg Jorn Smits a holland válogatott tagjaként Dániában járt, majd hazai pályán a magyar válogatott ellen lépett pályára. A Ribe-Esbjerg az alapszakasz tizenegyedik helyén végzett, éppen elkerülve az osztályozós helyet. Ez az évük viszont lényegesen jobb képet mutat eddig, öt győzelemmel és négy vereséggel a hatodik helyen állnak. Különösen értékes a Skjern elleni hazai két pont és figyelemre méltó, hogy a négy idegenbeli mérkőzésük közül hármat megnyertek, legértékesebb közülük a listavezető Aalborg elleni. Szóval ez nagyon vendégbe mutat…