Az I csoportban Franciaország, amely 3-1-re legyőzte Szenegált, gyakorlatilag bebiztosíthatja a kieséses szakaszba jutást a második győzelemmel. Ellenben Irak, amely 4-1-re kikapott Norvégiától, már most is nyomás alatt áll, és legalább egy pontra lenne szüksége. Ám a közel-keleti gárda aligha szerzi azt meg a hétfőn, 23 órakor kezdődő találkozón, amelyet az Egyesült Államokban, a philadelphiai Lincoln Financial Fielden rendeznek meg.
Az I csoportban Franciaország, amely 3-1-re legyőzte Szenegált, gyakorlatilag bebiztosíthatja a kieséses szakaszba jutást a második győzelemmel. Ellenben Irak, amely 4-1-re kikapott Norvégiától, már most is nyomás alatt áll, és legalább egy pontra lenne szüksége. Ám a közel-keleti gárda aligha szerzi azt meg a hétfőn, 23 órakor kezdődő találkozón, amelyet az Egyesült Államokban, a philadelphiai Lincoln Financial Fielden rendeznek meg.
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Szerintem ez ma Esbjerg meccs lesz :D
Masodik felido tobb gol a mai ket kezi meccsen, sved es dan? Koszi a valaszt. Zsu
Tegnap ismét Kilben csaptak össze immáron a BL-ben és a Flensburg megsemmisítette a kielieket, már 10 góllal is vezettek.
Jön a visszavágó a Flensburgi katlanban ahova nem győzni járnak a csapatok. Sokkal jobban egyben van a Flensburg, a Kielnél épp zajlik a generációváltás. Szerintem ez hazai lesz.
Mint írod november 5.-én volt utoljára rossz tipped, meg kérdezhetem , hogy mekkora (legnagyobb) nyerő és vesztes szériáid voltak zsinórban ?