2015.12. 26.

Kézimunka

Kézimunka

Szerdán a Kiel a forduló legsimább mérkőzésén gyönyörű karácsonyi ajándékot hozott a rájuk fogadóknak, 31:20 arányban kiütötte a Löwent, mindezt tette 1.70 szorzóért. Ha sikeresen túl vagyunk a Reszkessetek betörők, Wham: Last Christmas, pár ide vágó Coelho idézet kombón, akkor tartsatok velem. Nézzük meg, hogyan állnak fel a padlóról az oroszlánok.

R. N. Löwen Kronau – Magdeburg német bajnokság, férfi

Szerdán a balti-tenger partján feltörölték a padlót Gislasson fiaival! Alighanem a klub történetének legsúlyosabb vereségét szenvedte el a csapat, ennél azonban nagyobb veszteség is érte őket, kidőlt a sorból Groetzky is. A német válogatott jobbszélsője szárkapocscsonttörést szenvedett és nagyjából két hónapos pihenő vár rá, így az Eb-n sem vehet részt. Mai vendégük a tavalyi év meglepetéscsapata a keletnémet Magdeburg, a tavalyi szezont a negyedik helyen zárta. Az idei évben gyengébben szerepelnek, aminek edzőváltás lett az eredménye, a munkát egy ideje Geir Sveinsson irányítja. A sérülések ellenére a mai mérkőzésen magabiztos hazai győzelmet várok, tovább rontva a Magdeburg 2/0/7 idegenbeli mérlegét.

Tippem: 01276 01 1.25 félidő/végeredmény ( A Löwen már a félidőben is vezetve nyeri a mérkőzést)  27:25 (16:9)