2016.04. 27.

Napi duplázó (skandináv pontok célkeresztben)

Ebben a rovatban megpróbálok egy olyan kombinációt összerakni, ami legalább megduplázza a tétünket, de ha a kínálat engedi meg is triplázhatjuk az alapegységünket! Ezúttal egy szólóval  duplázunk.

Mjölner - Tromsö
  • A hazai gárda a nyáron kényszerült osztályváltásra, miután a kiesés sorsára jutottak a harmadosztályban. Ezzel szemben a "Gutan" a tavalyi élvonalbeli sikeres bennmaradásuk után ismét az elsődleges célja ugyanez /mármint a mandátum hosszabbítása a legjobbak között/, átnézve az erőviszonyokat. Ezen kívül természetesen a kupában is tovább-tovább lépegetnének, nem úgy mint tavaly, mikor elég korán kiestek. Az elmúlt fordulóban szintén egy negyedosztályú klubon jutottak keresztül, az egyébként még  az elmúlt szezonban szintén a harmadosztályból kiesett alakulatnak egy hetest hintettek április 13.-án. Azt gondolom a két alakulat közötti különbség, valamint a kupa szeszélyessége magában hordozhat ismét egy nagyobb gólmennyiséget.
Tippmixen: 06334 - V - 2.05  Gólszám 3,5 - Több, mint 3,5