2015.08. 01.

Tippcsokor

A Tippcsokor című rovatban megpróbálok naponta összeállítani legalább 4 /olykor csak 3/ olyan foci tippet, aminek segítségével vastagíthatjuk a zsebünket.A tippeket általában én single, vagyis csak szóló tippként ajánlom, de bárki keverheti-kavarhatja, kombinálhatja. Ezúttal bátorkodom a svéd ligából  is tippeket szállítani, amiket mind-mind megtalálhattok a TIPPMIXPRO oldalán! Használjuk ki az online fogadás istenadta lehetőségeit.     

 

Haladás - MTK. TIPP: Haladás vagy Döntetlen (Kétesély)

Odds: 1,53

Az erős bajnoki sorsolásából eddig viszonylag jól jöttek ki a szombathelyiek, az elmúlt szezon első két helyezettje ellen 3 pont azt gondolom a picit több, mint tűrhető kategóriába tartozik. Ma a harmadik érmessel is megmérkőznek hogy teljes legyen a kép, s véleményem szerint Mészöly Géza csapata van akkora lendületben, hogy ne veszítse el ezt a hazai bajnokit, ráadásul a keretük is egészen jó kikupálódott a nyáron, még Radó elvesztése ellenére is.

 

Atvidaberg - FF Malmö. Tipp: Atvidaberg (Hendikep 2:0)

Odds: 1,45

Egyre nehezebb helyzetben a sereghajtó alakulat, s egyre inkább valószínű az is hogy idén nem lesz címvédés, a Malmönek nem igazán megy az új szezonban, s látszólag a sorozatterhelés sem tesz jót nekik. Bár az Atvidaberg hihetetlen gyenge mérleget produkál, érzésem szerint a fáradt bajnokcsapat nem fogja megerőltetni magát, így akár az egygólos győzelem is bőven elegendő nekik, na meg nekünk is. 

 

Basel - Sion. Tipp: Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt)

Odds: 3,40

Egy merész kombinált fogadást találtam ki a svájci liga jelenlegi első két helyezettjének rangadójára, miszerint a hazaiak gólváltással húzzák be a meccset. A bajnokcsapat a felkészülés során verte többek között a PSV-t, és a Leverkusent is, ráadásul a BL.-ben is sikerrel vették az első akadályt idegenben, tehát a formára nem lehet panasz. Nálam egyértelműen a mérkőzés esélyesei, viszont ezzel a csipetnyi "fűszerrel" egy nagyon komoly oddsot kapunk, s ha a júniusi kupadöntőből indulunk ki, nem is annyira elképzelhetetlen a dolog. 

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb

további tippjeink a Foci világából

A villámtipp rovatban egy-egy ötlet kibontása olvasható, olyan érvek, olyan tények, amelyek megerősítik az adott eseményre kiajánlott tippet! Egy érv, egy tipp! Fotó: Pixabay.com
A villámtipp rovatban egy-egy ötlet kibontása olvasható, olyan érvek, olyan tények, amelyek megerősítik az adott eseményre kiajánlott tippet! Egy érv, egy tipp! Fotó: Pixabay.com
Rendezte a sorait az Almere, ennek köszönhetően akár még a rájátszásra is oda érhet a társulat. Ma kvázi kötelező feladat vár a házigazdára.
Rendezte a sorait az Almere, ennek köszönhetően akár még a rájátszásra is oda érhet a társulat. Ma kvázi kötelező feladat vár a házigazdára.
Stabilan vezeti a holland másodosztályt a Hága - ma az Emmen érkezik hozzá. Mutatjuk a kombi-tippet!
Stabilan vezeti a holland másodosztályt a Hága - ma az Emmen érkezik hozzá. Mutatjuk a kombi-tippet!