2013.02. 05.

Tippmixes-duplázó, 2013-02-05

Tippmixes-duplázó, 2013-02-05

 

Ezekben a részletes statisztikákon alapuló cikkekben két esemény többszörös kombinációját vezeti le nekünk Pepe.

 

 

A mai napon ezzel szállok csatába:  078. Guingamp-Angers            H
                                                          099. Stevenage-Notts County  D

                                                           078. Guingamp-Angers             D
                                                           099. Notts County-Stevenage   D

6.hét/1

078.Guingamp-Angers
(Francia 2.osztály 21.fordulóból elhalasztott meccs)
Két közvetlen feljutásért harcoló,és jó formában lévő csapat meccsel egymással,a tét nagy,a Guingamp győzelmével felállhatna a dobogó alsó fokára,és ez már feljutást érő hely. Az Angers is azonban masszív csapat,az idegenbeli meccsei felét megnyerte,de nézzük majd hogy kik ellen.

Az elmúlt 5 fordulót a Guingamp veretlenül  letudta,bár nem sziporkázott. A Monaco (2.-ik)  otthonában szerzett pont 2-2 (3.18 odds) sokat ér,főleg mivel szintén feljutásra nagyon esélyes rivális. A Niortot (16.-ik),gólzáporos meccsen (4-3),(1.69 odds) nagy nehezen,a 90.-ik utáni percekben szerzett góllal verte meg. A GFCO Ajaccio (19.-ik) 0-0 (3.47 odds) elleni hazai pontvesztés még később sokba kerülhet,bár ezt követően helyre hozta a botlást a Le Havre (7.-ik) 0-1 (3.12 odds) otthonában,az egykor szebb napokat megélt Lens (9.-ik) 1-1 (2.98 odds)vendégeként szintén nem rossz az 1 pont. Az Angers a mezőny 2.-ik feléhez tartozó csapatokkal csatázott a közelmúltban,és a Clermont (13.-ik)1-2 (3.57 odds) elleni hazai vereséget leszámítva,hozta is a formáját. Győzelem otthon ,az Arles (17.-ik) 2-0,(1.72 odds)és a Auxerre (11.-ik ) 2-1(2.06 odds) ellen, a Tours (12.-ik) a saját pályáján vérzett el 1-2,(2.85 odds)és jó francia csapathoz illően azért legalább egy x-et is összehozott az Istres (10.-ik) 0-0 (2.96 odds)stadionjában. Ezek alapján az esélyek kiegyenlítettek  H: 30%  D:40%  V:30%.

Nézzük az otthoni,és az idegenbeli szereplésüket. Guingamp otthon 5 5 1,Angers vendég 5 2 3 Guingamp-Niort(16.-ik) 4-31.69 odds, Istres (10.)-Angers 0-0 2.96 odds + Guingamp-GFCO Ajaccio (19) 0-0   3.47, Tours (12.)-Angers 1-2 2.85, Guingamp-Arles (17) 0-0 3.54, Laval (18.)-Angers 1-4    2.9 Guingamp-Istres (10.)1-0 1.98, Caen (3.)-Angers 1-0 1.98, Guingamp-Tours (12.) 0-0 3.33, Nantes (1.)-Angers 1-01.90, Guingamp-Sedan (20.), 2-0  1.86 Dijon (8.)-Angers 0-0   2.95, Guingamp-Laval (18.) 1-1  3.36 GFCO A.(19)-Anger 0-1   2.87 Guingamp-Auxerre (11.)4-3 2.04, Lens (9.)-Angers 1-3 3.79, Guingamp-Chateauroux (14) 2- 1.83 Arles (17.)-Angers 2-0   2.26 Guingamp-Monaco (2. 1-2   3.08, Clermont (13) Angers 1-2   3.27, Guingamp-Le Havre (7.) 3-33.07

Az Angers eredménysora érdekes,5.-ik meccs döntetlen, utána 2 vereség
élcsapatoktól,megint az 5.-ik döntetlen,majd ismét jön egy élcsapat,a
Guingamp!
De nézzük a %-os esélyeket,a hazai-vendég szereplés alkalmával:  H: 38
%   D: 33 %   V: 29 %

Végül az egymás elleni mérlegük:  Guingamp gyözelem 3, (1-0 mind a
három) döntetlen 2, (0-0 mind a kettő)Angers siker  0,még várat magára.
Egyébként így követik egymást  1-0, 1-0, 0-0, 0-0, 1-0,.....?
Az esélyek e.elleni meccsek alapján:  H: 60 %   D: 40 %   V: 0 %
Összesítve pedig: H: 43 %   D: 38 %   V: 19 %

Néhány eredmény az előző évek (hasonló időszakában játszott
meccseiről)

2005.02.04  Guingamp-Troyes         0-1                 2001.02.03  Sochaux-Angers    2-0
2006.02.03  Guingamp-Caen            0-0                        2004.02.07  Besancon-Angers  2-0
2007.02.05  Guingamp-Strasbourg   1-1                   2005.02.04  Nancy-Angers       3-1
2009.02.06  Guingamp-Bastia          4-1                        2010.02.05  Ajaccio-Angers     0-2
2010.02.05  Guingamp-Tours           2-2
2012.02.04  Guingamp-Reims          2-3
Ezek az eredmények mind a 2.osztályból valók.

Nehéz erre a meccsre tippelni, a megérzésem szerint az Angers nem
most fogja megszerezni első győzelmét ebben az évezredben, a Guingamp
otthonában. Tipp: H-D


1.
6.hét/1

099.Stevenage-Notts County
(Angol Liga 1.25.fordulóból elhalasztott mérkőzés)
Ez egy olyan meccs,amire ránéztem és első gondolatom(megérzés) az volt,hogy döntetlen lesz. Nézzük van-e rá esély az adatok alapján. Két középmezőnybeli csapat,és mindkettőre  jellemző,hogy vendégként jobban szerepel mint hazai környezetben.

Kezdjük az utolsó 5 meccs eredményeivel. Pocsék formában a házigazda Stevenage,(1 0 4) jóformán csak az nem verte meg,akivel nem játszott.Egy szem győzelmét a 14.-ik Crewe otthonában szerezte 1-2 (3.14 odds).Vereség otthon a Leyton (13.-ik) 0-1 (2.91 odds), a Doncaster (2.-ik) 1-2 (2.70 odds), a Coventry (8.-ik) 1-3 (2.42 odds),és ráadásként Wallsall (9.-ik) pályáján is verés 1-0 (2.44 odds). Ehhez képest a Notts County „szárnyal”. 2 1 2. Megverte otthon az Oldhamet (20.-ik) 1-0 (2.01 odds),és idegenben a válságban lévő Portsmouthot (23.-ik) 0-2 (1.74 odds).Otthon x-elt a Sheffield United (6.-ik) 1-1 (3.22 odds) ellen,majd két vereség házon kívül  Hartlepool (24.-ik) 2-1 (3.20 odds),és Leyton (13.-ik) 2-1 (2.57 odds). Ezek alapján az esélyek: H: 30%   D: 10 %   V: 60 % Jöhet az otthoni,és idegenbeli szereplés.

Stevenage otthon: 3 5 6   Notts County vendég: 6 7 2

Stevenage-Leyton (13.)            0-1   2.91 odds                       Hartlepool (24.)-Notts
County          2-1    3.20
Stevenage-Doncaster (2.)         1-2   2.70                             Portsmouth (23.)-Notts County
        0-2    1.7 4
Stevenage-Coventry (8.)         1-3   2.42                              Leyton (13.)-Notts County
        2-1    2.57
Stevenage-Crawley (14.)          1-2   2.68                             Shrewsbury (18.)-Notts County
    2-2     3.20
Stevenage-Tranmere (1.)          1-1   3.24                             Yeovil (7.)-Notts County
             0-0     3.25
Stevenage-Preston (17.)            1-4   2.75                           Preston (17.)-Notts County
            0-0    3.30
Stevenage-Swindon (4.)            0-4   2.92                            Scunthorpe (22.)-Notts County
          2-2    3.27
Stevenage-Portsmouth (23.)      2-1   2.00                              Colchester (19.)-Notts County
          0-2    2.71
Stevenage-Scunthorpe (22.)      1-0  1.85                               Coventry (8.)-Notts County
          1-2    2.80
Stevenage-Bury (21.)                2-2   3.74                          Carlisle (16.)-Notts County
              0-4    2.81
Stevenage-Walsall (9.)             3-1   1.91                           Sheffield Utd.(6.)-Notts
County         1-1    3.35
Stevenage-Crewe (12.)             2-2   3.44                            Milton Keynes Dons(11.)-Notts
C.     1- 1   3.44
Stevenage-Shrewsbury (18.)     1-1  3.23                                Oldham (20.)-Notts County
        2-2    3.23
Stevenage-Carlisle (16.)            1-1  3.28                           Bury (21.)-Notts County
                0-2    2.30
                                                                Crewe (12.)-Notts County                  1-2    2.53

A Notts County eredménysorából kitünik,hogy eddig 3-nál több meccs nem maradt ki úgy,hogy nem játszottak döntetlent. Az esélyek: H: 18 %   D: 41 %   V: 41 % Egymás ellen ebben a leosztásban 2-szer játszottak:  Stevenage-Notts County  (FA Kupa)   1-0   1.86 odds
                                                Stevenage-Notts County  (Liga 1)      0-2    3.40


Erre a meccsre a tippem,az elején említett megérzés alapján : Döntetlen

 

 

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
TRXman007 2013-02-06 14:12:58
Köszi szépen a választ!
Viszont kívánom!
azért annyira ne büntesd meg magad :D sör maradhat szerintem :P :D

további tippjeink a Foci világából

Az Európa Liga mai játéknapján a Crytal Palace hazai pályán fogadja a Hoffenheim gárdáját. Parázs mérkőzés várható gólokkal!
Az Európa Liga mai játéknapján a Crytal Palace hazai pályán fogadja a Hoffenheim gárdáját. Parázs mérkőzés várható gólokkal!
A BTTS, vagyis „Mindkét csapat szerez gólt” típusú sportfogadásnál az a lényeg, hogy a rendes játékidőn belül mindkét csapat legalább egy gólt szerezzen. Nem számít, hogy ki nyer, csak az, hogy ne legyen gól nélküli és egyoldalú mérkőzés. Az ilyen fogadásoknál több tényezőt is érdemes figyelembe venni, hogy jó döntést hozzunk. Ezeket foglaljuk össze ebben a rovatban, valamint ajánlunk néhány aktuális BTTS-fogadási ötletet!
A BTTS, vagyis „Mindkét csapat szerez gólt” típusú sportfogadásnál az a lényeg, hogy a rendes játékidőn belül mindkét csapat legalább egy gólt szerezzen. Nem számít, hogy ki nyer, csak az, hogy ne legyen gól nélküli és egyoldalú mérkőzés. Az ilyen fogadásoknál több tényezőt is érdemes figyelembe venni, hogy jó döntést hozzunk. Ezeket foglaljuk össze ebben a rovatban, valamint ajánlunk néhány aktuális BTTS-fogadási ötletet!
A labdarúgásban az egyik legelterjedtebb fogadási forma a gólok számára vonatkozó tipp, különösen az over/under 2,5-ös határ. Ennek eldöntéséhez azonban nem elegendő pusztán a tabellát vagy az előző heti eredményeket nézni. A gólszámok mögött taktikai elképzelések, edzői stílusok, játékoskeretek állapota, és sokszor az aktuális helyzet – például a tét vagy a sérülések – húzódnak meg. Ahhoz, hogy jó döntést hozzunk, az elemzésnek mélyebb szintűnek kell lennie, mint a puszta statisztikák összevetése. Lássuk részletesen és néhány aktuális tippet is!
A labdarúgásban az egyik legelterjedtebb fogadási forma a gólok számára vonatkozó tipp, különösen az over/under 2,5-ös határ. Ennek eldöntéséhez azonban nem elegendő pusztán a tabellát vagy az előző heti eredményeket nézni. A gólszámok mögött taktikai elképzelések, edzői stílusok, játékoskeretek állapota, és sokszor az aktuális helyzet – például a tét vagy a sérülések – húzódnak meg. Ahhoz, hogy jó döntést hozzunk, az elemzésnek mélyebb szintűnek kell lennie, mint a puszta statisztikák összevetése. Lássuk részletesen és néhány aktuális tippet is!