2024.02. 13.

A rájátszásra hajtanak a csapatok

Az angol negyedik vonalban a Newport és a Notts is a play off részese lenne. Ma egymás ellen csatáznak. Fotó: pixabay.com

Newport - Notts County 2024. február 13., kedd, 20:45, Labdarúgás - Angol Liga 2.
KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• A Newport 43 ponttal a 11. helyről várja a hétközi játéknapot. A gárda pazar formának örvend, hiszen december közepe óta mindössze egyszer szenvedett vereséget, az utolsó négy bajnokiját pedig kivétel nélkül behúzta. A társulat hazai környezetben csak kétszer kapott ki, mérlege 7-6-2, ehhez 28-20-as gólkülönbség társul. A rájátszásra még van esélye, főleg, ha kitart a nagyszerű szériája.
  • A Notts 44 egységgel a 10. pozícióra csúszott vissza - a fekete-fehéreknek nem megy mostanában. Az idei esztendőben még nem nyertek a pontvadászatban, három vereség mellett mindössze két remi jött össze. Az elmúlt napokban két rangadót vívott a brigád, mindkettőn kikapott. Idegenben döcög a gépezet (3-4-8), viszont nrm bunkerezik a túrákon, a találatti mutatója 24-34.
  • A meccsnek nagy a tétje, és azt gondoljuk, hogy ma nyílt üközetet vív a két alakulat. A G/G+over lehet jó opció a találkozóra!

Newport - Notts County
Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 | Igen és több, mint 2,5 | 1.76 | (1/10)