2024.04. 23.

Elképesztő formában a Doncaster

A vendégek remek sorozatot futnak, így esélyük lehet a play offra is. Ma muszáj lenne behúzniuk a három pontot. Fotó: pixabay.com

Colchester - Doncaster 2024. április 23., kedd, 20:45, Labdarúgás - Angol Liga 2.

KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• A Colchester a 22. helyen áll 44 ponttal, ha ma remizne, akkor az utolsó fordulótól függetlenül bebiztosítaná bennmaradását az angol negyedik vonalban. Az együttes két nyertes meccset követően a htvégén kikapott a Notts-nál, ám mivel a mögötte álló Sutton is csak remizni tudott, így megmaradt a hárompontos előnye. A brigád otthon 6-6-9-es sort hozott össze, ehhez 32-36-os gólkülönbség társul.
  • A Doncaster brutális szériát megy: a piros-fehérek február eleje óta mindössze egyszer kaptak ki, az utolsó kilenc bajnokijukat egyaránt megnyerték! A kiesőjelöltből így most már erős középcsapat lett, amely esélyes a play offra is. Az alakulat most a 8. 67 egységgel, ha ma nyer, akkor előz, és máris rájátszsát érő pozícióban találja magát Idegenben 6-5-10-es statisztika áll a neve mellett, amelyhez 29-35-ös gólkülönbség társul.
  • A vendégek elképesztő formában vannak, ugyanakkor a hazaiaknak is kellene egy pont, hogy biztonságban várják az utolsó játéknapot. Gólokat várunk, legalább hármat!