2024.02. 24.

Elszabadulhat a pokol a League II-ban...

Rangadót rendeznek ma az angol negyedik vonalban: a Notts a Crewe együttesét látja vendégül. Mutatjuk, hogy mit várunk a találkozótól. Fotó: pixabay.com

Notts County - Crewe 2024. február 24., szombat, 16:00, Labdarúgás - Angol Liga 2.

KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• A League II. az egyik kedvenc ligánk lett: itt jószerivel mennek előre a csapatok, és gólokból sincs hiány ezáltal. Mai hőseinkre különösen igaz az előbbi állítás.
  • A Notts gyengébb szériát fut, a gárda 47 pontjával csak a 10., de a play off még összejöhet a társaságnak. Ehhez viszont alapos formajavulásra lenne szüksége: 2024-ben lejátszott hét bajnokit, ezek közül csak egyet nyert meg. A fekete-fehérek hazai környzetben erős, 10-1-4-es mérleget produkáltak, amlyhez 37-23-as találati mutató társul. Mindössze egyszer nem találtak be otthon.
  • A Crewe az előkelő 4. pozícióból várja a folytatást, a neve mellett 58 egység szerepel. Nagyon szoros a tabella első harmada, így egy győzelemmel előzhet, és ott is lehet az egyenes feljutást érő helyek valamelyikén. A gárda decemberben esett-kelt, de idén szárnyal, mindössze egyszermaradt pont nélkül. Vendégként is masszív a statisztikája, a 6-6-4-es sorhoz 28-23-as gólarány jött össze.
  • Nagy lesz a tét, de azt gondoljuk, nem óvatoskodnak az alakulatok! Legalább három találattal számolunk!