2023.12. 23.

Gólokkal várják az ünnepeket!

A League II-ban rendre a támadásra helyezik a fókuszt a csapatok. Ma a Wrexham-Newport meccsen sem várunk meglepetést. Fotó: pixabay.com

Wrexham - Newport 2023. december 23., szombat, 16:00, Labdarúgás - Angol Liga 2.

• A Wrexham az angol negyedosztályban 40 egységgel a 3. pozíciót foglalja el, amely a szezon végén osztályváltást érne. A társulat hazai környezetben egészen félelmetes teljesítményt nyújtott, mérlege 8-2-1, gólkülönbsége pedig 35-20! A támadófocit rendre sikeresen tolja otthon a brigád, sorozatban nyeri a mérkőzéseit a bajnokságban - legutóbb szeptember végén a Crewe tudott pontot csenni tőle.
  • A Newport 26 ponttal a 17. helyről várja a játéknapot, kiesési gondja nem lesz a társulatnak, hiszen tekintélyes az előnye a veszélyes zónában szereplő alakulatokkal szemben. A brigád november végén behúzott két bajnokit, de decemberben még nyeretlen. Idegenben nem igazán sikeres, a 3-0-8-as statisztika erről árulkodik. Nagyon szoros a tabella, így egy sikerrel több helyet is előzhetne a Newport.
  • Mindkét gárda rendre sok gólos meccseket vív a bajnokságban - ma is legalább három találattal kalkulálunk!