2024.01. 13.

Gólos csata a League iI-ban

Egyre gyakrabban fogadunk az angol negyedik vonal ütközeteire: itt valóban egy a jelszó: Támadás! Fotó: pixabay.com

Tranmere - Milton Keynes Dons 2024. január 13., szombat, 16:00, Labdarúgás - Angol Liga 2.

KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• A Tranmere 27 mérkőzésen gyűjtött 33 pontjával jelenleg a 16. helyen tanyázik a Laguee II-ban. A gárda nagyot ment az ünnepek alatt, sorozatban behúzott négy bajnokit, ám január 6-án az esélyesebb Barrpw vendégeként kapitulált, lezárva ezzel a nagyszerű sorozatot. Otthonában az erősebbek közé tartozik, 8-1-4-es statisztikájához 28-17-es gólkülönbséget pakolt hozzá.
  • A Milton 38 gységével a 8. pozícióból várja a folytatást, célja a play off, ami könnyen össze is jöhet, ehhez viszont az "uraknak" is a karácsonyi-újévi formáját kellene hozniuk. Csakúgy, mint mai ellenfele, szintén behúzott négy bajnokit egymás után, a társulatra aztán a Doncaster mért jókora verést a múlt szombaton (3-0). Vendégként nem könnyű lgyőzni (4-3-5), 19-20-as gólkülönbsége pedig arról árulkodik, hogy nem bekkel a túrákon.
  • A Leagu II-ban érdemes találatokra vadászni - ma mi a gólváltásra megyünk rá!