2023.11. 18.

Gólos sztori lehet a Legue II-ban

A Harrogate ma a Swindont látja vendégül. A látogató felettébb focid ad elő hétről-hétre - miért tenne ma kivételt? Fotó: pixabay.com

Harrogate Town - Swindon 2023. november 18., szombat, 16:00, Labdarúgás - Angol Liga 2.

• A Harrogate 22 pontjával a 14. helyről várja a folytatást az angol negyedik vonalban. A társulat a közelmúltban továbbjutott az FA Kupában, a bajnokságban is győzött, ugyanakkor a harmadik számú kupasorozatban vereséget szenvedett. Otthonában viszon nagyon nem megy a brigádnak: szeptember óta nem tudott nyenri saját közönsége előtt, mérlege 2-0-6, ehhez 7-13-as gólkülönbség társul.
  • A Swindon két hellyen és egy egységgel áll mai riválisa előtt a tabellán, az alakulat viszont mélyrepülésben van. Szeptember végéig őrizte veretlenségét, ám akkor történ valami. A brigád azóta nyolc bajnokin 1-1-6-os minisort produkált, sorozatban négyszer kapott ki a League II-ban, búcsúzott az FA Kupától is (7-4!), szóval, van baj a klubnál. Idegenben az 1-4-4-es statisztikájához 15-20-as gólkülönbség jött össze, csak egyszer nem volt eredményes a túrákon.
  • Ma sem várunk meglepetést a Swindontól, azaz overrel támadjuk be a meccset!